[ad_1]

احساس غربت در خانه: با گرافیک زیبای مدرن Call of Duty یا Battlefield ، به راحتی می توان ژانر شوتر اول شخص را از کجا شروع کرد. خوشبختانه ، همه ما می توانیم با جدیدترین ویدئو YouTuber 4096: یک تیرانداز اول شخص ، به یک حافظه جمعی بپردازیم. این مجموعه ای از فیلم های کوتاه از بازی های FPS است که قدمت آن به Wolfenstein اصلی برمی گردد ، اما فقط این توضیحات فیلم کوتاه را به فروش می رساند.

اگر بگوییم که ویدئو به خوبی ویرایش شده است ، بسیار کم اهمیت خواهد بود – این یک کلاس عالی در زمینه انتقال ویدیو است که هر قطعه از بازی کاملاً به مرحله بعدی متصل است.

برخی از انتقال ها به قدری روان است که در چند نقطه نمی توانستم متوجه شوم که ویدیو به بازی بعدی منتقل شده است و مجبور شدم به عقب برگردم. اگر خودتان آن را تماشا کنید می بینید که در مورد چه چیزی صحبت می کنم. تبادل بین Mirror’s Edge و Portal در ساعت 2:26 به ویژه چشمگیر است.

ترفندهای هوشمندانه برای ویرایش به کنار ، تیرانداز اول شخص راهی عالی برای بدست آوردن دوز سریع نوستالژی و تعجب است که این سبک از بازی های ویدیویی تا کجا پیش رفته است. و اکنون که سرانجام کنسول های نسل بعدی وارد شدند ، می توان حدس زد که در پنج یا ده سال آینده تیراندازان به کجا می روند.

اگر زمانی برای تماشای جدیدترین آفرینش 4096 پیدا کردید ، در صورت تمایل می توانید در مورد نظرات خود درباره مهارت های ویرایش YouTube خطی در نظرات خود بگذارید. متناوباً ، به ما اطلاع دهید که تیرانداز مورد علاقه شما در همه زمان ها کیست – احتمالاً مال من Call of Duty: World at War است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر