[ad_1]

ردیف پایین: Wyze در دسته بندی جدیدی منشعب می شود. تولید کننده محصولات خانه هوشمند در حال حاضر پیش خرید اولین پوشیدنی واقعی خود را که به درستی Wyze Watch نامیده می شود ، می پذیرد. آیا فقط 20 دلار می تواند ساعت هوشمند جدید بودجه ای باشد؟ ما در ماه فوریه متوجه خواهیم شد.

ساعت Wyze دارای یک قاب سبک آلیاژ آلومینیوم (آلومینیوم با درجه 6061) با صفحه نمایش لمسی 1.75 اینچی TFT LCD (وضوح 320 x 285 ، رنگ 16 بیتی) در گزینه 47 میلی متر است ، مورد 44 میلی متر شامل یک کوچکتر است نمایشگر 4 اینچی با رزولوشن 320 320 320).

هر دو مدل دارای سنسور اکسیژن خون و ضربان قلب و همچنین نظارت بر خواب ، ردیابی رد پا و ردیابی سلامت قاعدگی هستند. این ساعت ها با اکثر برنامه های اصلی از جمله Instagram ، WhatsApp ، Facebook و Twitter سازگار هستند و میانبرهایی را برای وسایل دیگری را که در اکوسیستم Wyze دارید کنترل کنید. همچنین درجه IP68 دارند و تا دو متر ضد آب هستند.

https://www.youtube.com/watch؟v=D5CTTqm6HGE

واحد 44 میلی متری کوچکتر دارای یک باتری با ظرفیت 260 میلی آمپر ساعت است که ظرفیت آن تا 14+ روز طول عمر باتری دارد ، در حالی که مدل بزرگتر 47 میلی متر دارای یک باتری با ظرفیت 300 میلی آمپر ساعت است که قادر است تا نه روز عمر کند اتهامات زمان شارژ هر یک 2.5 ساعت تنظیم شده است.

Wyze هم اکنون پیش سفارش هایی را با قیمت فقط 19.99 دلار برای هر دو مدل می پذیرد. ساعت Wyze با یک بند سیلیکونی اساسی از فوریه 2021 ارسال می شود ، اما اگر به دنبال کمی سفارشی سازی هستید می توانید یک بند چرمی یا بند سیلیکونی (با هزینه اضافی) انتخاب کنید. شما باید انتظارات خود را با این قیمت کنترل کنید ، اما حتی اگر خوب به نظر برسد ، شکستن یک ساعت هوشمند 20 دلاری سخت است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر