[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: دلیل اینکه اپل واچ دوربین داخلی ندارد (در واقع بسیاری از آنها) وجود دارد. گذشته از نگرانی های آشکار درباره حریم خصوصی ، تیراندازی از روی مچ دست کاملاً ناخوشایند است. علاوه بر این ، بدون شک پخت سخت افزار لازم وزن و حجم اضافی را به معادله اضافه می کند. هیچ یک از این نگرانی ها نتوانست یک شرکت را با ایده پیش ببرد.

Wristcam اکنون رزرو محصول معروف خود را می پذیرد. به طور خلاصه ، Wristcam جایگزینی برای Apple Watch است که شامل یک دوربین جلو داخلی 2MP و همچنین عکسبرداری خارجی 8MP است. از طریق بلوتوث یا Wi-Fi به صورت بی سیم متصل می شود ، در عرض 30 دقیقه تا یک متر ضد آب است ، 8 گیگابایت حافظه داخلی را در خود جای داده و باتری مخصوص به خود را دارد.

Wristcam همچنین دارای LED های داخلی است که در صورت عکس گرفتن یا دوربین گرفتن از دوربین روشن می شود ، در صورت تمایل یک نشانگر حریم خصوصی است. با توجه به مشخصات فنی ، مقیاس را به 35 گرم می رساند.

همانطور که The Verge اشاره کرد ، Wristcam حدود چهار سال پیش زندگی خود را به عنوان یک پروژه سخت افزاری به نام CMRA آغاز کرد. مدیر عامل شرکت آری رویسمن به این نشریه که پیش از این 10 هزار واحد فروخته بود ، گفت ، حتی یک کار زودهنگام برای تأمین سرمایه گسترده بود.

قیمت 299 دلار انتخاب پنج رنگ سیاه ، سفید ، خاکستری ، صورتی و سبز است. به بیان بهتر ، Apple Watch SE که به تازگی منتشر شده است با قیمت 279 دلار به فروش می رسد و ساعت مچی قدیمی سری 3 با قیمت 199 دلار شروع می شود.

به ما گفته شده که تحویل دسامبر قبلاً تمام شده است ، بنابراین دسته بعدی تا ژانویه ارسال می شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر