[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: از آنجایی که همه گیری صنعت صنعت فیلم را از بین می برد و بسیاری از سالن های نمایش فیلم در سراسر جهان هنوز بسته یا بسته شده اند ، فیلم Wonder Woman 1984 که مدت ها انتظار آن را می کشید ، تبدیل به فیلم بزرگ بعدی خواهد شد که در همان روز: 25 دسامبر ، اکران نمایشی و استریم را دریافت می کند.

عاقبت Wonder Woman به شدت موفق در سال 2017 در سالن های کریسمس در سینماهای آزاد و HBO Max وارد می شود. این سرویس به مدت یک ماه در سرویس پخش جریانی باقی می ماند و هزینه اضافی برای مشترکان سرویس 15 دلار در ساعت دریافت نمی شود – فیلم های دیگری که همزمان با شروع فیلم / پخش مستقیم فیلم دریافت می کنند معمولاً بابت امتیاز تماشای نسخه جدید در خانه هزینه اضافی دریافت می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=tHVVYooC1Cw

Wonder Woman 1984 ، مانند بسیاری از عناوین امسال ، چندین بار شاهد به تعویق افتادن تاریخ رونمایی آن بوده است. پس از پخش HBO Max تا چند هفته بعد از اجاره در صورت درخواست ، همچنان به سینماها می آید.

در کشورهایی که HBO Max در دسترس نیست ، Wonder Woman 1984 از 16 دسامبر به سینماها می آید. در انگلیس که HBO Max را دریافت نمی کند ، حداقل تا 2 دسامبر قفل دوم وجود دارد. Wonder Woman 1984 در تاریخ 16 دسامبر می تواند به عنوان یک نسخه برتر از VOD ارائه شود.

آن سارنوف ، مدیر عامل شرکت برادران وارنر ، در بیانیه ای گفت: “در حالی که در این اوقات بی سابقه گشت می زنیم ، باید نوآوری داشته باشیم تا ضمن ادامه خدمت به طرفداران فوق العاده خود ، تجارت خود را پیش ببریم.” “ما فهمیدیم که بسیاری از کاربران به دلیل همه گیر شدن نمی توانند به فیلم ها برگردند ، بنابراین می خواهیم به آنها این فرصت را بدهیم تا Wonder Woman 1984 را از طریق پلتفرم HBO Max خود ببینند.”

تعداد زیادی از فیلم ها به دلیل Covid-19 تا سال آینده به تأخیر افتاده اند ، از جمله No Time to Die – آخرین حضور دانیل کریگ در نقش جیمز باند. فیلم “تنیس” ساخته کریستوفر نولان یکی از کسانی بود که با همه گیری مبارزه کرد ، اما تماشاگرانی که مراقب جمع شدن در تئاترهای بسته بودند ، به معنای اجرای کمتر از انتظار بودند.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر