Walmart Amazon Prime را هدف قرار داده و حداقل سفارشات 35 دلاری مشترکین Plus را لغو کرده است

[ad_1]

در چارچوب: اگر نمی دانید ، Walmart نسخه اختصاصی سرویس Prime آمازون را به نام Walmart Plus دارد. مانند Prime ، مشتریان Plus می توانند یک هزینه سالانه واحد و بالا (در این حالت 98 دلار) پرداخت کنند و به مزایای بسیار متنوعی از جمله تحویل رایگان به مدت یک تا دو روز دسترسی داشته باشند. با این حال ، همیشه حداقل سفارش 35 دلار وجود داشته است که Walmart Plus را در مقایسه با تحویل رایگان Prime از آمازون ، در معرض آسیب دیدگی قرار می دهد.

امروزه این محدودیت مستقیماً برطرف شده و هر دو سرویس را در شرایط برابر تری قرار می دهد (در مورد حمل و نقل – پرایم در مناطق دیگر ارزش بهتری دارد). از 4 دسامبر ، چه یک باتری 5 دلاری بخرید یا یک تلویزیون 500 دلاری ، باز هم از حمل و نقل سریع و رایگان Walmart Plus بهره مند خواهید شد.

متأسفانه ، همه عناصر تحت این قانون جدید “حداقل” قرار نمی گیرند. اگر “اقلام مواد غذایی” را که مستقیماً از فروشگاه های محلی والمارت تحویل داده شده خریداری کنید (برخلاف یک انبار) ، حداقل 35 دلار هنوز وجود دارد. این ممکن است در آینده تغییر کند ، اما در حال حاضر تصور می کنیم که این راهی برای والمارت است تا بتواند هزینه استخدام خریداران شخصی را که در فروشگاه پرسه می زنند و تمام مواردی را که مشتری درخواست کرده است ، تأمین کند.

حداقل تحویل را کنار بگذارید ، به زودی بهبود دیگری برای کاربران Walmart Plus ، گسترش دسترسی به صرفه جویی در مصرف سوخت است. از این به بعد ، شرکت کنندگان در Sam’s Club همچنین پنج سنت (به ازای هر گالن) هزینه خرید گاز تراشیده و 500 منبع بالقوه جدید صرفه جویی در مصرف سوخت را برای مشترکین Plus اضافه می کنند.

اگر به Walmart + علاقه مند هستید ، می توانید با کمک مهربانانه دوره آزمایشی رایگان 15 روزه از خدمات بهره مند شوید. اگر به اندازه کافی آن را دوست دارید ، می توانید سالانه 98 دلار یا 13 دلار مشترک باشید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme