Walmart Amazon Prime را هدف قرار داده و حداقل سفارشات 35 دلاری مشترکین Plus را لغو کرده است


در چارچوب: اگر نمی دانید ، Walmart نسخه اختصاصی سرویس Prime آمازون را به نام Walmart Plus دارد. مانند Prime ، مشتریان Plus می توانند یک هزینه سالانه واحد و بالا (در این حالت 98 دلار) پرداخت کنند و به مزایای بسیار متنوعی از جمله تحویل رایگان به مدت یک تا دو روز دسترسی داشته باشند. با این حال ، همیشه حداقل سفارش 35 دلار وجود داشته است که Walmart Plus را در مقایسه با تحویل رایگان Prime از آمازون ، در معرض آسیب دیدگی قرار می دهد.

امروزه این محدودیت مستقیماً برطرف شده و هر دو سرویس را در شرایط برابر تری قرار می دهد (در مورد حمل و نقل – پرایم در مناطق دیگر ارزش بهتری دارد). از 4 دسامبر ، چه یک باتری 5 دلاری بخرید یا یک تلویزیون 500 دلاری ، باز هم از حمل و نقل سریع و رایگان Walmart Plus بهره مند خواهید شد.

متأسفانه ، همه عناصر تحت این قانون جدید “حداقل” قرار نمی گیرند. اگر “اقلام مواد غذایی” را که مستقیماً از فروشگاه های محلی والمارت تحویل داده شده خریداری کنید (برخلاف یک انبار) ، حداقل 35 دلار هنوز وجود دارد. این ممکن است در آینده تغییر کند ، اما در حال حاضر تصور می کنیم که این راهی برای والمارت است تا بتواند هزینه استخدام خریداران شخصی را که در فروشگاه پرسه می زنند و تمام مواردی را که مشتری درخواست کرده است ، تأمین کند.

حداقل تحویل را کنار بگذارید ، به زودی بهبود دیگری برای کاربران Walmart Plus ، گسترش دسترسی به صرفه جویی در مصرف سوخت است. از این به بعد ، شرکت کنندگان در Sam’s Club همچنین پنج سنت (به ازای هر گالن) هزینه خرید گاز تراشیده و 500 منبع بالقوه جدید صرفه جویی در مصرف سوخت را برای مشترکین Plus اضافه می کنند.

حتما بخوانید:
قطب شمال جانشین خمیر حرارتی معروف MX-4 خود را راه اندازی می کند

اگر به Walmart + علاقه مند هستید ، می توانید با کمک مهربانانه دوره آزمایشی رایگان 15 روزه از خدمات بهره مند شوید. اگر به اندازه کافی آن را دوست دارید ، می توانید سالانه 98 دلار یا 13 دلار مشترک باشید.


منبع: tanha-news.ir