[ad_1]

WTF؟! پوسته پوسته ها و ربات هایی که استفاده می کنند آفت همه گیمرها بوده است ، امیدوارند که در این فصل بتوانند سخت افزار رایانه های PS5 / Xbox Series X / جدید را بدست آورند. اما برخی از خرده فروشان موفق به مقابله با این روش شده اند ، از جمله Walmart که ادعا می کند ده ها میلیون ربات را برای تلاش برای گرفتن PlayStation 5 مسدود کرده است.

جری گیسلر ، مدیر ارشد اطلاعات Walmart Global Tech ، می نویسد كه یكی از اقدامات پیشگیرانه كه این شركت انجام داد ، تنها چند ساعت قبل از رویداد PlayStation 5 در 25 نوامبر ، بیش از 20 میلیون تلاش برای ربات را فقط در 30 دقیقه اول مسدود كرد.

گیسلر همچنین خاطر نشان می کند که هرکسی که این مدت را پشت سر گذاشته باشد با ممیزی روبرو شده است و تأیید شده است که تمام سفارشات توسط ربات هایی که توسط شرکت لغو شده اند خریداری شده اند. این نشریه می گوید: “در نتیجه ، بیشتر کنسول های نسل بعدی ما توسط مشتریان قانونی خریداری شده است ، دقیقاً همان چیزی که ما می خواهیم.”

همچنین به قانونگذاران توصیه می شود اقدامات بیشتری برای جلوگیری از ازدحام ربات ها در سایت های خرده فروشی انجام دهند. در انگلیس ، 26 سیاستمدار پیشنهادی را امضا کردند که در نهایت می تواند منجر به ممنوعیت فروش مجدد کالاهای خریداری شده با ربات های خودکار شود.

بلومبرگ برای برجسته کردن میزان اسکالپینگ بد در این فصل خاطر نشان می کند که نسبت معمول کنسول های جدید فروخته شده به بازی های خریداری شده برای این دستگاه یک به یک است. در ژاپن ، جایی که سونی حدود 213000 کنسول پلی استیشن 5 فروخت ، سه عنوان اول کمتر از 63000 واحد فروخته شد ، بدون احتساب بارگیری دیجیتال. این حدود سه کنسول برای هر بازی است که نشان می دهد چه تعداد از افراد PS5 را تنها با فروش مجدد آنها خریداری کرده اند.

علی رغم موفقیت آشکار Walmart ، تهیه PS5 تقریباً یک کار غیرممکن باقی مانده است ، اگرچه این شرکت می گوید به زودی کنسول های نسل بعدی بیشتری به صورت آنلاین در دسترس خواهند بود.

در اوایل ماه جاری ، یک شرکت تولیدکننده تجهیزات کنترل اسکناس که نزدیک به 3500 PS5 را در اختیار اعضای خود قرار داد ، اظهار داشت که “پشیمان نیست”. همچنین شنیده ایم که اسکالپرها برای تعطیلات از بهترین محصولات فناوری نزدیک به 40 میلیون دلار سود کسب کرده اند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر