Virgin Orbit اولین پرتاب ماهواره تجاری خود را برای ناسا مشاهده می کند

[ad_1]

TL ؛ دکتر: برای اولین بار ، بوئینگ 747 سفارشی ویرجین اوربیت به 35000 فوت افزایش می یابد و موشکی را حمل می کند که چندین ماهواره کوچک را به ناسا منتقل می کند ، با این امید که آنها را به مدار بفرستد. این اولین پرواز تجاری استارتاپ و بزرگترین آزمایش آن از زمان ماموریت ناموفق آن در ماه مه گذشته خواهد بود.

ویرجین اوربیت ، سرویس ماهواره ای سر ریچارد برانسون با هدف مشتریان کوچک ماهواره ای ، امروز پس از یک آزمایش ناموفق در ماه مه سال 2020 ، دومین تلاش خود را برای پرتاب انجام می دهد.

وسیله نقلیه پرتاب ماهواره ویرجین با پرواز یک هواپیمای شخصی بوئینگ 747 35000 فوتی و پرتاب موشکی به نام LauncherOne برای حمل بار مشتری کار می کند. سپس LauncherOne مشتعل شده و از نظر تئوری یک یا چند ماهواره کوچک را در مدار قرار می دهد.

از سال 2018 ، ویرجین اوربیت یک سری آزمایشات پیچیده تر پرواز را آغاز کرد که با پرتاب کامل در ماه مه به پایان رسید. این آزمایش با شکست مواجه شد زیرا موشک LauncherOne از 747 سقوط کرد که پس از آن به درستی مشتعل شد ، اما مشکل لوله سوخت اکسیژن از ورود آن به مدار جلوگیری کرد.

به نظر می رسد این شرکت مشتاق است که آزمایش خود را امروز ساعت 1 بعدازظهر ET آغاز کند. همانطور که انتظار داشتیم با آزمایشهای SpaceX از اواخر زمان ، جریان مستقیمی از پرتاب وجود نداشته باشد ، اما ویرجین چنین خواهد بود توییت زنده در طول این رویداد.

با این حال ، نامیدن این تست کمی نادرست است ، زیرا این اولین ماموریت تجاری Virgin Orbit نیز برای مشتری خود ، ناسا است. بسته آن یک گروه متشکل از ده ماهواره است که توسط چندین دانشگاه ساخته شده است و وظایفی از جمع آوری داده های هواشناسی تا حذف بقایای مداری را انجام می دهد.

ظاهراً ، پرتاب در اوایل ماه دسامبر برنامه ریزی شده بود ، اما به دلیل قرنطینه کارکنان بحرانی کوید به تعویق افتاد. مدیر عامل شرکت دن هارت اطمینان حاصل می کند که اقدامات احتیاطی برای محافظت از تیم آنها در ابتدای آزمون انجام می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=CNJib8lJY1E

این یک آزمایش مهم برای لباس های جوان است ، زیرا اثبات مفهوم فن آوری آنها است ، که بر خلاف SpaceX ، بر مقرون به صرفه بودن صنایع دستی کوچکتر تمرکز دارد. در مطالب بازاریابی Orbit آمده است: “برای مدت طولانی ، پرتاب کنندگان با مشتریان کوچک ماهواره ای به عنوان شهروندان درجه دو رفتار می کردند.”

به نظر می رسد اخیراً اخبار فضایی زیادی در رابطه با میلیاردرها داشته باشیم و به نظر می رسد تاکنون ناسا روش های انتخابی برای ورود به استراتوسفر را داشته باشد. با این حال ، اگر این پرتاب خوب پیش رود ، می توان خیلی زود انتظار آن را داشت.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme