[ad_1]

ردیف پایین: Vicarious Vision ، استودیوی سازنده بازی های Pro Skater 1 + 2 از Tony Hawk و Crash Bandicoot از N. Sane Trilogy ، به طور رسمی در Blizzard Entertainment ادغام شده اند. از این پس ، Vicarious Vision ها “کاملاً متعهد” هستند که از عناوین آینده Blizzard پشتیبانی می کنند.

مدتی است که Vicarious Vision با Blizzard ، توسعه دهنده بازی های World of Warcraft ، Diablo و Overwatch همکاری می کند و طبق بیانیه مشترک با GamesIndustry ، این دو شرکت “یک رابطه عالی” برقرار کرده اند.

به عنوان بخشی از این اقدام ، تیم 200 کارمند Vicarious Vision به طور رسمی توسط Blizzard استخدام خواهند شد و این شرکت “کاملاً به بازی ها و ابتکارات موجود Blizzard متعهد خواهد بود.”

اگرچه ما نمی دانیم تیم Vicarious Vision اکنون روی چه چیزی کار خواهد کرد ، اما می دانیم که Blizzard دارای عناوین بعدی است که در حال حاضر در دست ساخت است ، از جمله Diablo IV ، Overwatch 2 و Diablo Immortal.

Diablo IV در کنفرانس سالانه Blizzard برای BlizzCon در سال 2019 رونمایی شد. با تأثیر همه گیر ویروس کرونا و در اکثر موارد سرعت بازی ها در سراسر جهان ، بلیزارد می تواند از تیم Vicarious Vision برای انتقال عنوان کمک بگیرد. ایده بالقوه دیگر این است که استودیو را با یک ریمستر کامل از Diablo 2 سفارش دهید.

Vicarious Vision توسط اکتیویژن در سال 2005 خریداری شد. از آن زمان تاکنون ، عناوین بی شماری برای ناشر کار شده است ، از جمله Guitar Hero ، Destiny و Call of Duty.

به عنوان بخشی از ادغام ، رئیس شرکت Vicarious Vision ، جن یونال به معاون اجرایی توسعه در Blizzard ارتقا یافت. نقش قبلی Oneal به Simon Ebeher داده شد که پیش از این مدیر عامل استودیو بود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر