Verizon دسترسی 5G را برای مشتریان اعتباری ارائه می دهد که از 75 دلار در ماه شروع می شود

[ad_1]

ردیف پایین: در صورت تمایل به پرداخت هزینه کمی بیشتر ، مشتریان اعتباری Verizon اکنون می توانند از سریعترین سرویس باند پهن 5G اپراتور استفاده کنند. با این حال ، چند هشدار وجود دارد که شما می خواهید قبل از تعویض در مورد آنها بدانید.

طرح جدید نامحدود پیش پرداخت Verizon امکان دسترسی به شبکه سریع باند پهن 5G فوق العاده باند پهن را فراهم می کند که در حال حاضر فقط در مناطقی از 64 شهر موجود است. بدون شک شما می خواهید با نقشه پوشش Verizon مشورت کنید در حالی که ما در مورد اتصال سطح خیابان صحبت می کنیم.

خدمات ملی گستردهتر ورایزون 5G نیز گنجانده شده است و در بیش از 2700 شهر موجود است. با این حال ، سرعت آن کمی بیشتر از 4G LTE است ، بنابراین زیاد نگران نباشید. صحبت از این موارد ، این طرح همچنین شامل دسترسی 4G LTE و اتصال هات اسپات است.

شایان ذکر است که برای اتصال به شبکه های سریعتر Verizon به تلفن سازگار با 5G نیاز خواهید داشت.

قیمت گذاری از 75 دلار در ماه شروع می شود ، اگرچه با ثبت نام در پرداخت خودکار می توانید 5 دلار را از ابتدا بارگیری کنید. ورایزون همچنین پس از سه ماه خدمت 5 دلار اضافی و پس از 9 ماه خدمت 5 دلار دیگر کسر می کند.

به طور کلی ، شما می توانید هزینه خدمات را فقط پس از نه ماه پرداخت با تمام تخفیف ها به 60 دلار در ماه کاهش دهید. برای مقایسه ، برنامه استاندارد پیش پرداخت نامحدود Verizon از 65 دلار در ماه شروع می شود.

آخرین برنامه Verizon در دسترس مشتریان جدید و موجود است. علاقه مندان می توانند در وب سایت Verizon ثبت نام کنند.

فاصله حسن نیت ارائه می دهد

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme