[ad_1]

با نامه: دیزنی یک بازی جنگ ستارگان دیگر دارد. EA که زمانی فرصتی منحصر به فرد برای تملک امتیاز داشت ، در راس این شرکت نخواهد بود. در عوض ، Lucasfilm Games از Ubisoft خواست تا یک بازی ویدیویی جهان باز جدید ایجاد شده در تاریخ کهکشان محبوب جنگ ستارگان ایجاد کند.

روز چهارشنبه ، یوبی سافت اعلام کرد که با Lucasfilm Games همکاری کرده و در حال تولید یک بازی Star Wars باز است. بازی هنوز در مراحل اولیه پیشرفت است ، بنابراین جزئیات کمیاب هستند.

Ubisoft می گوید برای توسعه این پروژه استودیوی سوئدی خود AAA Massive Entertainment را سفارش داده است. به نوبه خود ، Massive باتجربه ترین طراحان کهنه کار خود را در تیم قرار داده و از موتور Snowdrop خود استفاده خواهد کرد. Snowdrop موتور بازی است که در The Division استفاده می شود.

همچنین به نظر می رسد که این تنها پروژه Lucasfilm Games نخواهد بود که ناشر فرانسوی در ذهن دارد. ایو گیلموت ، بنیانگذار و مدیرعامل یوبی سافت گفت که این شرکت تعهد طولانی مدت به برند متعلق به دیزنی داده است.

گیلوم گفت: “دانش گسترده از جنگ ستارگان منبع الهامی باورنکردنی برای تیم های ما است.” برای ایجاد یک بازی که می دانیم طرفداران جنگ ستارگان آن را دوست دارند. “

مشاوره ای که دیزنی در حال از سرگیری بازی های Lucasfilm است تقریباً دو سال پیش هنگام انتشار شش صفحه آگهی های استخدام برای شرکت تابعه ارائه شد. در آن زمان ، حدس زده می شد که دیزنی در حال آماده سازی برای آوردن تحولات داخلی در بازی های آینده جنگ ستارگان است. با این حال ، دیزنی توضیح داد که هنوز با اشخاص ثالث ، از جمله EA ، در حق رای دادن کار می کند.

اخیراً ، بازی های Lucasfilm رسماً افتتاحیه خود را با یک حلقه اعلام کرد. بتسدا همچنین فاش کرد که برای ایجاد یک بازی ایندیانا جونز با این نام تجاری معامله کرده است.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر