TikTok در حال آزمایش فیلم های با فرمت طولانی تر است


ردیف پایین: اگر چیزی که در دهه اخیر یا در مورد شبکه های اجتماعی یاد گرفته ایم ، این است که مردم معمولاً به تغییرات ناگهانی و همه جانبه پاسخ مثبت نمی دهند. خوشبختانه در بستر اشتراک ویدیو ByteDance ، به نظر می رسد که آنها در حال آزمایش گزینه جدید در مقیاس بسیار کوچک هستند.

گفته می شود TikTok در حال معرفی توانایی سازندگان برای ضبط و به اشتراک گذاری ویدیوها تا سه دقیقه است که سه برابر بیشتر از 60 ثانیه فعلی است.

ما بارها و بارها دیده ایم که آزمایشاتی از این دست به دلایل بی شماری در چهره سازنده منفجر می شود.

به عنوان مثال ، پلت فرم پخش ویدئویی Quibi را در نظر بگیرید. این سرویس در اوایل سال جاری توسط دامپزشکان جفری کاتزنبرگ و مگ ویتمن با پشتیبانی مالی زیادی راه اندازی شد. پیش فرض کامل این پلتفرم بر اساس این ایده ساخته شده بود که مردم می توانند فیلم های قطعات کوتاه را در حین تماشای فیلم ببینند ، اما همه گیر این برنامه بازی را کم و بیش خراب کرد و باعث توقف کمتر از 9 ماه خدمت شد.

TikTok چیز خوبی دارد و گرچه اکثر افراد موافقت می کنند که برای جلوگیری از تأخیر زمانی باید دائماً به نوآوری بپردازید ، اما ممکن است شما کاری را انجام دهید که برای سرویس مهم باشد ، زیرا ممکن است طول فیلم بهترین ایده است خواهیم دید که چگونه بازی می شود.

حتما بخوانید:
راه پیشرفت، عدالت و مقاومت را با قدرت ادامه خواهیم داد

وام Matchhead: دانیل کنستانته
منبع: tanha-news.ir