[ad_1]

لبه خونریزی: در چند سال گذشته ، شرکت ها به ما گفته اند که به زودی دستگاه هایی با نمایشگرهای بسیار نازک و قابل ارتقا خواهیم داشت. با این وجود همه آنچه تاکنون دیده ایم مفاهیمی هستند. شرکت های مختلف ما را از تلویزیون های قابل ارتقا expand خیالی گرفته تا تلفن های کشویی / باز شده به ما معرفی کرده اند. اکنون TCL پیمایش رایانه لوحی را برای ما به ارمغان می آورد.

سازنده تلویزیون بودجه TCL روز دوشنبه کنفرانس مطبوعاتی مجازی CES 2021 خود را برگزار کرد. این شرکت در میان محصولات خود یک تبلت 17 اینچی را برای هر رول آزار می دهد. دستگاه فقط یک مفهوم است (فعلاً). هنوز هم ، این نشان دهنده پتانسیل فناوری چاپ OLED TCL برای چاپ است.

این دستگاه که TCL CS0T نامیده می شود ، هنگام رول کردن ، عرض آن فقط چند اینچ است – به اندازه ای که باریک باشد و یک کیف پول را در کیسه کناری یا حلقه الاستیک روی کوله پشتی خود قرار دهید. مفهومی که در ویدئو نشان داده شده چندان کاربردی به نظر نمی رسد اما TCL استفاده از این فناوری را در محصولات دیگر مانند تلویزیون های کشویی ، صفحه های خمیده و نمایشگرهای تاشو پیش بینی کرده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=nt1LRnq66bo

انیمیشن مفهومی دیجیتال صفحه بسیار انعطاف پذیری متصل به دو غلتک فنر دار را در دو طرف نشان می دهد ، به کاربران اجازه می دهد کاغذ قرص تقریباً نازک را همانند یک طومار باستانی – بدون شوخی (فیلم بالا) باز کنند. با این حال ، به نظر می رسد مدل نمونه اولیه در ویدئو فقط از یک غلتک استفاده می کند. فرض بر این است که صفحه نمایش از پشتیبانی لمسی برخوردار است ، اگرچه نگه داشتن آن دو دست طول می کشد ، اما TCL با جزئیات زیادی وارد آن نشده است.

به گفته این شرکت ، صفحه نمایش چاپی پیمایش OLED “100 درصد طیف رنگی” دارد و هزینه آن 20 درصد کمتر از فناوری های نمایش تجاری فعلی است. در حال حاضر ، او هیچ جزئیات دیگری برای فاش کردن ندارد ، و یا حتی یک دوره زمانی خشن را که شروع به استفاده از صفحه های چاپ شده می کند ، فرموله نکرده است. بنابراین نفس کشیدن را شروع نکنید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir