[ad_1]

ایجاد موسیقی: Supergiant گفت آنها برای ضبط آلبوم از دفتر مرکزی خود در سانفرانسیسکو به استودیوی دو در Abbey Road Studios لندن سفر کردند. آهنگساز و کارگردان صدا دارن کورب کارگردانی این کار را بر عهده دارد و همچنین گیتار می زند و آواز را ارائه می دهد. به ما گفتند که اشلی بارت آوازهای اضافی ارائه می دهد و آستین وینتوری ارکستر را رهبری می کند.

Supergiant Games قبلاً پیش سفارش های کپی وینیل The Songs of Supergiant Games: 10th Anniversary Orchestral Collection را می پذیرد.

همانطور که از نامش پیداست ، این مجموعه شامل تنظیمات ارکسترال برخی از به یادماندنی ترین آهنگ ها از هر بازی توسعه یافته در طول 10 سال گذشته است ، از جمله Bastion ، Transistor ، Pyre و Hades.

https://www.youtube.com/watch؟v=LwUw7L_gAoI

نسخه استاندارد آلبوم روی وینیل قرمز نیمه شفاف ارائه شده و با قیمت 34.99 دلار به فروش می رسد. یک نسخه ویژه با “صدای برتر” روی دو دیسک وینیل شیری نیز با 49.99 دلار در دسترس است. سومین نسخه محدود ایجاد شده است ، اما قبلاً تمام شده است. همه نسخه ها شامل بارگیری فوری آلبوم با فرمت های MP3 و FLAC هستند.

پیش سفارش ها اکنون با تاریخ تحویل پیش بینی شده Q1 2021 باز هستند.

به صورت اختیاری ، می توانید یک نسخه دیجیتالی از آلبوم را با قیمت 9.99 دلار خریداری کنید یا فقط به صورت رایگان در کانال YouTube Supergiant به همه چیز گوش دهید

در مورد این موارد ، حتماً ویژگی اخیر ما را بررسی کنید ، جایی که ما برخی از به یاد ماندنی ترین بازی های ویدیویی را از دوره های 8 بیتی و 16 بیتی مرور می کنیم.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر