Super Nintendo World در 4 فوریه آغاز به کار می کند. اولین تصاویر سواری ماریو کارت را مشاهده کنید

[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: ما سالهاست که در مورد دنیای فوق العاده نینتندو در ژاپن می شنویم ، اما تصاویر داخلی پارک تاکنون از دست رفته است. علاوه بر چندین عکس از جاذبه Mario Kart و هدفون های AR که همراه آن هستند ، تاریخ رسمی افتتاحیه مشخص شده است: 4 فوریه.

پس از اعلام آن در سال 2015 ، استودیو یونیورسال ژاپن در ژوئن 2017 در پارک موضوعی نینتندو تمرین کرد. قرار بود این سال افتتاح شود ، اما مانند بسیاری از رویدادها ، همه گیری این برنامه ها را ناکام گذاشت.

تصاویر کل پارک هفته گذشته وارد شد ، شباهت بسیار زیاد آن به بازی ماریو را نشان می دهد. اکنون فضای داخلی را می بینیم – به ویژه جاذبه Mario Kart. برخلاف شایعات قبلی ، این سواری به جای استفاده از کارتینگ واقعی در پیست ، از نوع ریلی است.

همانطور که کورومی موری از بلومبرگ گزارش کرده است ، این سفر چالش کوپر نام دارد و در قلعه بوئر واقع شده است. هر کارت کارت چهار صندلی دارد که هر کدام فرمان مخصوص خود را دارند. یکی از عناصر تأیید شده استفاده از عینک های AR است که احتمالاً سوارها حداقل توهم کنترل پیدا می کنند – آنها حتی می توانند اشیا collect را جمع کرده و روی کارتهای دیگر پوسته پرتاب کنند ، دقیقاً مانند بازی.

“موری” از قلعه Bowser شروع می شود و از طریق صحنه های مختلفی از جمله سطح گدازه ، زیر آب ، منطقه شبح ، Rainbow Road و موارد دیگر به رقابت می پردازد. این دوره از AR ، نقشه برداری فرافکنی و سایر فن آوری های غوطه وری استفاده می کند.

خبر مهم دیگر این است که Super Nintendo World در 4 فوریه 2021 افتتاح می شود. این کمی تعجب آور است ، با توجه به اینکه تعداد موارد Covid-19 روزانه در ژاپن به یک رکورد تمام وقت رسیده است ، اگرچه موارد زیادی باقی مانده است پایین تر از بیشتر کشورها در 29 نوامبر 2585 مورد وجود داشت و از 148000 مورد ، 2،057 مورد مرگ وجود داشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=i4Nc9au7FjY

در حالی که ژاپن در یک پرواز طولانی است ، سایر Super Nintendo Worlds در ایالات متحده در حال ساخت است. Universal Studios در لس آنجلس نسخه خود را بین 2021 و 2022 دریافت می کند ، در حالی که ماریو و دوستانش در سال 2023 به Resort Universal Orlando می رسند.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme