[ad_1]

رایگان: اگر از Battlefront 2 خارج شده اید به دلیل جنجال در مورد تراکنش های خردی که هنگام راه اندازی آن را احاطه کرده اند ، اکنون ممکن است فرصتی برای امتحان داشته باشید. این روزها بازی از همه حساب ها کاملاً سرگرم کننده است و اکنون می توانید Celebration Edition آن را با قیمت کم و کم 0 دلار در Epic Games Store دریافت کنید.

ما نمی دانیم Epic با EA چه معامله ای داشت تا ناشر را متقاعد کند یکی از محبوب ترین بازی های Star Wars خود را به صورت رایگان اهدا کند ، اما مطمئنا شکایت نخواهیم کرد. جشن معمولاً برای شما 40 دلار هنگفت به همراه دارد ، بنابراین این یکی از بهترین برنامه های رایگان Epic است.

جشن شامل تجربه ابتدایی Battlefront 2 و همچنین تمام محتوای لوازم آرایشی است که از همان ابتدا تا 20 دسامبر 2019 منتشر شده است.

دیگر نیازی به باز کردن قفل پوسته از طریق ارز درون بازی یا سایر موارد نیست. محتوایی که روی پیشرفت تأثیر بگذارد ، مانند کارتهای 2 ستاره Battlefront که قبلاً مشهور بودند (به شخصیتها امکان دسترسی به تواناییهای جدید یا فعال را می دهند) ، باز هم باید در طول بازی برنده شوید.

Battlefront 2 ، برای غریبه ها ، یک تیرانداز تیمی است که به بازیکنان امکان می دهد آن را به انواع میدان های جنگ با موضوع جنگ ستارگان تبدیل کنند. شما باید یک کلاس انتخاب کنید و با متحدان خود کار کنید تا ایستگاه های بازرسی ، بازیابی محموله ها یا به راحتی تیم دشمن را از بین ببرید.

هرچه در یک بازی دوام بیاورید ، امتیاز بیشتری کسب می کنید ، در نهایت به شما امکان می دهد یک قهرمان قدرتمند و نمادین جنگ ستارگان را برای یک عمر کنترل کنید – از جمله این موارد می توان به Boba Fett ، The Emperor و Anakin Skywalker اشاره کرد. اگر همه اینها برای شما یک فنجان چای به نظر می رسد ، حتماً آخرین برنامه رایگان Epic را مدتی قبل از 21 ژانویه ، یعنی پایان معامله انتخاب کنید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir