[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ اسپاتیفای ، در آخرین گزارش درآمد خود ، رشد چشمگیر مصرف کننده را برای سه ماهه چهارم سال 2020 مشاهده کرد ، اما ادامه عدم اطمینان در مورد همه گیری ، سرمایه گذاران را از چشم انداز نرم شرکت برای Q1 خسته کرده است. در نتیجه ، ارزش سهام سهام Spotify در ابتدای معاملات صبح کاهش می یابد.

Spotify روز چهارشنبه گزارش داد که رشد مشترکان برای سه ماهه چهارم سال 2020 ، انتظارات وال استریت را شکست داده است.

برای دوره سه ماهه منتهی به 31 دسامبر سال 2020 ، Spotify 25 میلیون کاربر فعال جدید در هر ماه اضافه می کند و تعداد کاربران خود را به 345 میلیون نفر می رساند – این افزایش هشت درصدی متوالی و 27 درصدی سالانه است. از نظر مشترکان درجه یک (پولی) ، Spotify در سه ماهه گذشته 11 میلیون نفر را به 155 میلیون نفر اضافه کرده است. این نسبت به مدت مشابه سال قبل 24 درصد افزایش خوب است.

Spotify یکی از دلایل عملکرد قوی آن را “سرعت بخشیدن به کاربران که درگیر محتوای پادکست هستند” در طول سه ماهه ذکر کرده است.

اگر به یاد داشته باشید ، اسپاتیفای در اواسط سال 2020 با جو روگان معامله ای را انجام داد تا پادکست خود را به عنوان بخشی از معامله ای که ارزش آن بیش از 100 میلیون دلار است ، جو روگان تجربه را در بستر پخش جریان ارائه دهد. در ماه دسامبر ، این نمایش منحصر به Spotify شد و در پایان سال پادکست شماره یک Spotify در 17 بازار بود.

در دراز مدت ، اسپاتیفای گفت با توجه به همه گیری و تأثیر مداوم آن بر رشد مصرف کننده ، مشترک و درآمد ، نسبت به سالهای گذشته با “افزایش عدم اطمینان پیش بینی” روبرو است. با این حال ، این شرکت پیش بینی می کند کل کاربران ماهانه فعال برای سه ماهه اول بین 354 تا 364 میلیون نفر باشد. در همین حال ، پیش بینی می شود تعداد کل مشترکان حق بیمه بین 155 و 158 میلیون نفر باشد.

ماست ادب از Maquette.pro

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر