[ad_1]

آسیاب شایعه: به گفته مشاور استیو همرستوفر در Voice ، سونی با مدل آینده 5.5 اینچی سری Xperia Compact را احیا می کند و خلا تلفن های هوشمند اندرویدی کوچک را که از چند سال پیش وجود دارد پر می کند. اطلاعات کمی در مورد مشخصات این محصول در دست است ، برخی از آنها در رندرها به چشم می خورند و از بروزرسانی کوچک طراحی Xperia XZ2 Compact 2018 خبر می دهند.

سونی در میان آخرین OEM های اندرویدی بود که تلفنهای هوشمند کوچک خود را در بازاری که امروز توسط دستگاه های 6.0 اینچی عادی شده است ، متوقف کرد. با این حال به نظر می رسد که این شرکت پس از عرضه آیفون 12 مینی ، سری Xperia Compact را احیا می کند.

اگرچه تصمیم اپل در مورد خاموش کردن شارژر موجود در جعبه با جدیدترین آیفون خود ، روند جنجالی این صنعت را برانگیخته است ، اما با توجه به اینکه این دسته از افراد به درستی از این دسته بازدید نمی کنند ، احتمالاً کاربران اندروید استقبال بیشتری از بازگشت گوشی های هوشمند جیبی خواهند داشت زمان.

یکی از نامزدهای آینده Xperia Compact 5.5 اینچی سونی خواهد بود که طبق رندرهای منتشر شده در Voice کمی بزرگتر از آیفون 12 مینی است – 140 x 68.9 x 8.9 mm در مقابل 131.5 x 64.2 x 7.4 mm – و دارای همان امضای است. در یک جعبه طراحی که از Xperia Z اصلی از سال 2013 مشاهده می کنیم.

برخلاف چندین نسخه قبلی ، که ویژگی های برجسته تری را در رد پای کمتری جمع کرده اند ، این مدل آینده یک دستگاه میان رده خواهد بود که شامل یک دوربین عکاسی سلفی 8 مگاپیکسلی در شکاف و یک سیستم دوربین دوگانه با لنز اصلی 13 مگاپیکسلی در پشت است. همچنین لمس های ارگونومیک معمول سونی مانند یک دکمه مخصوص دوربین ، یک سنسور اثر انگشت که در دکمه پاور تعبیه شده است و یک جک 3.5 میلی متری نیز دارد که اخیراً به گوشی رده بالای Xperia 1 II بازگشته است.

اگرچه اندروید جیبی با مشخصات متوسط ​​نمی تواند از نظر عملکرد با آیفون 12 مینی رقابت کند ، اما باید دید آیا قیمت های سونی و تجربه اندروید برای Xperia Compact می تواند به موفقیت آن در زیر 6 کمک کند یا خیر. -inch market. که به غیر از Google Pixel 4a و چند بودجه Nokias رکوردهای جدیدی برای Android به سختی دیده است. در اینجا امیدواریم تولیدکنندگان بیشتر اندروید از این دسته تقریباً متروکه مراقبت کنند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir