Skylines آخرین بازی رایگان رایگان در Epic Game Store است

[ad_1]

رایگان: اگر از طرفداران سبک مدیریت سیم کارت شهری باشید ، بدون شک نام Cities: Skylines را شنیده اید. اگرچه با نیاز شدید CPU حتی می تواند قوی ترین سخت افزار را به زانو درآورد ، اما همچنان بهترین و پرمحتوا ترین سازنده شهری در بازار است – و امروز می تواند با قیمت پایین و پایین دلار $ مال شما باشد. 0

تا زمانی که آماده انجام ناگفته ها و بارگیری فروشگاه Epic Games باشید ، یعنی. شوخی به کنار ، Cities: Skylines جدیدترین بازی رایگان Epic است و بسیار خوب است.

اگرچه نسخه توزیع فاقد DLC Skylines است (که در آخر احتمالاً خواهان آن خواهید بود) ، محتوای بازی اصلی هنوز اوج سالها به روزرسانی رایگان ، رفع اشکال و رفع اشکال است ، بنابراین بعید است که از یک تجربه فرعی رنج ببرید.

من خودم طی چند صد ساعت به Skylines صعود کردم و احتمالاً حداقل دوازده شهر را بر روی نقشه های بسیار متفاوت احداث کرده ام – هرکدام با مضامین ، طرح ها و چالش های خاص خود باید بر آن غلبه کنند.

اگر قبلاً انگشتان خود را به این ژانر فرو نکرده اید ، اکنون زمان مناسبی برای شروع ساختن شهر رویاهایتان است. اما مراقب باشید: Skylines منحنی یادگیری تندی دارد و مشکلاتی مانند پوشش بهداشتی ضعیف و مدیریت ضعیف ترافیک (از طریق جاده های نامناسب) بسیار آسان است و بعداً شما را گاز می گیرند و باعث می شود شهر شلوغ شما دچار هرج و مرج شود. . توصیه من؟ مناطق کوچک و به آهستگی منطقه را شروع کنید. هرچه سریعتر گسترش پیدا کنید ، مجبورید با آنها کنار بیایید.

هنوز هم ، اگر موفق به غلبه بر برخی از این مبارزات اولیه شوید ، به زودی از یکی از اعتیاد آورترین بازی های رایانه ای لذت خواهید برد – باز هم ، تا زمانی که سیستم شما از پس آن برآید (حتی با اورکلاک 8700K ، قابهای مخفی من در شهرهای بزرگتر) .

نکته قابل توجه اینکه این معامله فقط در 18 ساعت آینده خوب است: به عنوان بخشی از فروش تعطیلات فعلی ، Epic با بلیط های رایگان خیلی سریع حرکت می کند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme