[ad_1]

رایگان: اگر از طرفداران سبک مدیریت سیم کارت شهری باشید ، بدون شک نام Cities: Skylines را شنیده اید. اگرچه با نیاز شدید CPU حتی می تواند قوی ترین سخت افزار را به زانو درآورد ، اما همچنان بهترین و پرمحتوا ترین سازنده شهری در بازار است – و امروز می تواند با قیمت پایین و پایین دلار $ مال شما باشد. 0

تا زمانی که آماده انجام ناگفته ها و بارگیری فروشگاه Epic Games باشید ، یعنی. شوخی به کنار ، Cities: Skylines جدیدترین بازی رایگان Epic است و بسیار خوب است.

اگرچه نسخه توزیع فاقد DLC Skylines است (که در آخر احتمالاً خواهان آن خواهید بود) ، محتوای بازی اصلی هنوز اوج سالها به روزرسانی رایگان ، رفع اشکال و رفع اشکال است ، بنابراین بعید است که از یک تجربه فرعی رنج ببرید.

من خودم طی چند صد ساعت به Skylines صعود کردم و احتمالاً حداقل دوازده شهر را بر روی نقشه های بسیار متفاوت احداث کرده ام – هرکدام با مضامین ، طرح ها و چالش های خاص خود باید بر آن غلبه کنند.

اگر قبلاً انگشتان خود را به این ژانر فرو نکرده اید ، اکنون زمان مناسبی برای شروع ساختن شهر رویاهایتان است. اما مراقب باشید: Skylines منحنی یادگیری تندی دارد و مشکلاتی مانند پوشش بهداشتی ضعیف و مدیریت ضعیف ترافیک (از طریق جاده های نامناسب) بسیار آسان است و بعداً شما را گاز می گیرند و باعث می شود شهر شلوغ شما دچار هرج و مرج شود. . توصیه من؟ مناطق کوچک و به آهستگی منطقه را شروع کنید. هرچه سریعتر گسترش پیدا کنید ، مجبورید با آنها کنار بیایید.

هنوز هم ، اگر موفق به غلبه بر برخی از این مبارزات اولیه شوید ، به زودی از یکی از اعتیاد آورترین بازی های رایانه ای لذت خواهید برد – باز هم ، تا زمانی که سیستم شما از پس آن برآید (حتی با اورکلاک 8700K ، قابهای مخفی من در شهرهای بزرگتر) .

نکته قابل توجه اینکه این معامله فقط در 18 ساعت آینده خوب است: به عنوان بخشی از فروش تعطیلات فعلی ، Epic با بلیط های رایگان خیلی سریع حرکت می کند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir