[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: یکی از عجیب ترین RPG های آینده ، Biomutant ، به چندین بررسی سالانه “مورد انتظارترین بازی” ما راه یافته است ، اما به دلیل تأخیرهای مکرر ، هرگز لذت پوشش مناسب آنها را نداشته ایم. اما ممکن است سرانجام امسال تغییر کند: ناشر بازی ، THQ Nordic ، غیر مستقیم پنجره انتشار Biomutant را تأیید کرده است.

این اطلاعات به لطف مصاحبه GamesIndustry.biz با مدیر عامل THQ نوردیک کلمنس کروزر بدست آمده است. به گفته این نشریه ، Biomutant یک “مسئله اصلی” برای ناشر است و در این سه ماه شروع می شود.

این خبر دلگرم کننده است ، به خصوص با توجه به سکوت رادیویی مطلق که از توسعه دهندگان بازی شاهد آن بودیم ، آزمایش 101. تیم سال گذشته تریلر جدیدی از گیم پلی را منتشر کرد ، اما در مورد برنامه های انتشار Biomutant برای مدت زمان افتضاح چیزی نگفت (بازی اولین بار معرفی شد از Gamescom در سال 2017).

اگر ادعاهای Kreuzer دقیق باشد و تأخیر دیگری وجود نداشته باشد ، احتمالاً مطمئن است که آزمایش 101 این سکوت را در این ماه یا ماه آینده شکسته است – اگر آنها خیلی بیشتر صبر کنند ، شروع یک کمپین بازاریابی مناسب دشوار خواهد بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=0UANjcVtn4s

اگر از خود می پرسید که بیومسانت زمین چیست ، در اینجا یک تجزیه سریع وجود دارد: این یک RPG عظیم جهان باز با تمرکز بر اکتشاف ، نبرد هیبریدی و جهش است. سیستم اصلی مبارزه به بازیکنان این امکان را می دهد تا تیراندازی را با شلیک های آکروباتیک مخلوط کنند ، اما شما می توانید با پرتاب شدن در توانایی های مختلف جهش یافته مانند پنجه های مانتیس ، دم های خاردار ، تله کینزیس ، استخراج و غیره ، چیزها را با هم مخلوط کنید.

این بازی دارای سوارکاری برای سوارکاری (یا پرواز) ، رئیسان غول پیکر (همانطور که در گیم پلی بالا می بینید) و یک سیستم ساخت عمیق است که به شما امکان می دهد تقریباً هر اسلحه ای را که می خواهید درست کنید و سفارشی کنید: هفت تیر ، تفنگ ، تفنگ ساچمه ای و بزرگ انواع سلاح های یک و دو دست غوغا در اختیار شماست.

در اینجا ما به Biomutant توجه داریم ، زیرا برخلاف همه آنچه تاکنون دیده ایم و اگر از تصاویر و گیم پلی منتشر شده تاکنون قضاوت کنیم ، احتمالاً در رایانه بسیار خوب به نظر می رسد. اگرچه نسبتاً بهینه سازی شده است ، حتی ممکن است در برخی از پوشش ها و معیارهای آینده ما نیز نفوذ کند – فقط زمان مشخص خواهد شد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir