[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ Dogecoin جمعه گذشته جهش هفت برابری را تجربه کرد ، زمانی که معامله گران روزانه روی ارز رمزپایه مبتنی بر الگوهای رفتاری رفتند. ارزش سکه تا روز شنبه به نصف کاهش یافت ، اما از آنجا که بازارها ، از جمله Robinhood ، که هنوز هفته گذشته در مورد GameStop انتقاد می کنند ، سپرده های حساب رمز ارز را متوقف کردند. این امر منجر به اعتراض Redditors و کاربران توییتر شد که سعی در حمایت از سکه و جلوگیری از فروش وحشت زده داشتند.

Dogecoin ، ارز رمزنگاری شده شامل میم معروف doge shiba-inu ، معروف به الگوی رفتاری کوچک. این موفقیت هرگز بسیار موفق نبوده است ، اما به طور مداوم در ارزهای رمزنگاری شده ، این هفته سکه ها به سرخط خبرها تبدیل شدند زیرا جامعه روزافزون معامله گران روزانه در Reddit و توییتر تصمیم گرفتند که با کاهش ارزش Dogecoin ، روی زنده نگه داشتن آن تمرکز کنند. تقریباً نیمی از شنبه.

خرده فروشان با ارسال پست آنلاین ، سعی در جلب اعتماد به سکه داشتند و از افراد مشکوک التماس کردند که وحشت متعاقب آن اقدام به فروش نکنند. از روز جمعه ، سکه هفت برابر بیشتر از ارزش خود افزایش یافت و به 0.07 دلار رسید ، اما به دلیل “بازارهای خارق العاده بازار” ، بازارهایی مانند Robinhood سپرده های حساب های رمز ارز را به حالت تعلیق درآورد. این کار با استفاده از وجوهی که قبلاً واریز شده بود خرید را متوقف نکرد.

سکه طی 24 ساعت گذشته حدود 50٪ کاهش یافته است و در زمان نوشتن این مقاله حدود 0،025 دلار معلق بود.

کاربران Subreddit SatoshiStreetBets ازجمله جامعه ای هستند که از بازرگانان التماس می کنند در مورد فروش وحشت نکنند. صفحه Reddit “نسخه رمزنگاری شده” WallStreetBets است که خود ویراستار این هفته افزایش و نوسان سهام GameStop است.

به نظر می رسد دستورالعمل جمعی subreddit نشان دهنده WSB است ، همانطور که به نقل از یکی از کاربران گفته شده است: “لحظه ای که گم می شویم همان لحظه شکست است.” سایر نشریات و پاسخها این امر را “مبارزه” و تلاشی برای جلب اعتماد به سکه ، تبلیغ عملکرد واقعی و پتانسیل سودآوری آن می دانند.

بسیاری از خوانندگان ممکن است این سوال را داشته باشند که ایلان ماسک در همه اینها کجاست؟ هفته گذشته توئیت معروف Gamestonks او بود و البته او هم نمی توانست دست خود را اینجا نگه دارد. توییت ماسک شامل یک صفحه جلد از مجله Dogue و یک پیام ساده در ماه دسامبر بود ، یک کلمه: دوج. بسیاری این را به عنوان سرمایه گذاری در Dogecoin در نظر گرفتند و ممکن است در جهش عظیم قبل از آخر هفته نقش داشته باشد.

مانند سایر خارجی های اخیر (خارجی ها؟) در بازار سهام ، آینده Dogecoin بسیار غیرقابل پیش بینی است. ما هنوز هم توصیه می کنیم که در این مورد یا هرگونه سرمایه گذاری اخیر با یک “فشار کوتاه” در قسمت احتیاط اشتباه کنید و آن را یک برنامه سریع برای ثروتمند شدن ندانید.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر