Reddit کل بودجه بازاریابی خود را برای این تبلیغ پنج ثانیه ای Super Bowl منفجر کرد


چرا مهم است: پخش دیشب Super Bowl با انواع تبلیغات بودجه ای پرقدرت که در طول بازی سالانه قهرمانی انتظار داشتیم پر شد. معمولاً حداقل یک مکان از تازه وارد وجود دارد که قصد دارد بیانیه ای ارائه دهد ، که اغلب پیام او را کوتاه و شیرین نگه می دارد. دیشب این تبلیغ دهنده Reddit بود.

این آگهی مانند صندلی ماشین معمولی شما باز شد ، اما به سرعت به پیام Reddit پیوست ، که با “Wow ، که در واقع کار می کند” شروع شد.

در بیانیه ای مختصر ، ردیت اعلام کرد که کل بودجه بازاریابی خود را در پنج ثانیه از زمان صرف کرده است قبل از اینکه به این نکته اشاره کند که افراد خارجی می توانند “تقریباً هر چیزی را بدست آورند وقتی که درمورد یک ایده مشترک جمع شوند.”

آگهی Reddit در مورد هرج و مرج ایجاد شده در زیر خرابکاری زیربنایی WallStreetBets در بازار سهام طی چند هفته گذشته بود. با ادغام ، معامله گران روزانه توانستند فشارهای کوتاهی روی سهام مانند GameStop و AMC ایجاد کنند ، قیمت ها را افزایش دهند و فروشندگان کوتاه مدت را در موقعیت دشواری قرار دهند.

اینکه آیا تبلیغات Super Bowl Reddit تأثیر زیادی خواهد گذاشت ، باید منتظر ماند. با نگاهی به ارزش سهام شرکت های هدف ، اکثر آنها در 27 ژانویه به اوج خود رسیدند و از آن زمان تاکنون روند نزولی داشته اند. به زودی به این موضوع پی خواهیم برد ، زیرا بازارها در کمتر از یک ساعت باز می شوند.

حتما بخوانید:
خرید عمده عطر از کجا

اعتبار بنر الكساندر تصویر
منبع: tanha-news.ir