[ad_1]

ردیف پایین: پیشنهادات جدید Redbox احتمالاً جایگزین تمایل به محتوای شبکه های مستقر / چیزهایی نمی شود که به طور معمول برای آنها هزینه می کنید ، اما اگر در حال ساخت کتابخانه جریانی مقرون به صرفه هستید یا فقط به دنبال چیزی خارج از آهنگ مورد علاقه هستید ، دلیل نمی شود که جستجو نکنید.

در اوایل سال جاری ، ردباکس یک سرویس پخش مستقیم تلویزیونی زنده را راه اندازی کرد ، اولین حرکت مهم پس از ترک تجارت بازی های ویدیویی. اکنون با معرفی سرویس جدید درخواستی این پلتفرم را ارتقا می دهد.

به طور مناسب Redbox Free On Demand یک سرویس AVOD (ویدئوی تبلیغاتی درخواستی یا تبلیغاتی) است که امروز با صدها عنوان خارج از دروازه راه اندازی می شود. به ما گفته می شود که هر هفته نمایش ها و فیلم های تلویزیونی انتخابی بیشتری اضافه می شود.

Redbox گفت این سرویس که به اشتراک یا حتی ورود به سیستم نیاز ندارد ، در دستگاه های Android و iOS و همچنین Roku و تلویزیون های Vizio موجود است. پشتیبانی از تلویزیون های ال جی و سامسونگ به علاوه Chromecast و Xbox به زودی دنبال خواهد شد.

در همین حال ، سرویس تلویزیون زنده رایگان Redbox هنوز در حال رشد است. این پلت فرم نزدیک به 90 کانال محتوای فروشنده هایی مانند Bloomberg TV ، Wired ، Cheddar ، Vevo ، Vanity Fair ، Funny or Die و Mystery Science Theatre 3000 دارد که فقط چند مورد را نام برد.

اعتبار تصویر: II.studio ، Proxima Studio

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر