[ad_1]

چرا مهم است: Terraria که به عنوان نسخه 2 بعدی Minecraft توصیف می شود ، از زمان راه اندازی آن در سال 2011 موفقیت چشمگیری داشته است. از آوریل گذشته ، بیش از 30 میلیون نسخه در 14 سیستم عامل فروخته و صدها نسخه به روز شده ، محتوای جدید اضافه کرده و بازی را توسعه داده است. در آستانه افزودن یک پلتفرم سازگاری پانزدهم بود ، اما گوگل توپ را رها کرد.

با توجه به محبوبیت آن ، تعجب آور نبود وقتی Redditor از PEGI در آخر هفته برای نسخه ای از Google Stadia Terraria رونمایی کرد. اگرچه هرگز به طور رسمی اعلام نشده است ، اما به نظر می رسد Re-Logic آن را به پلتفرم بازی ابری گوگل آورده است. با این حال ، بنظر می رسد اندرو اسپینکس بنیانگذار استودیو به لطف گوگل به طور غیر منتظره ای بندر را لغو کرده است دادن او “فرار”.

همه چیز از چند هفته پیش هنگامی آغاز شد که Spinks توسط همه حسابهای Google او مسدود شد ، شامل یک آدرس Gmail که او به مدت 15 سال داشته است. اسپینکس همچنین گفت که او “هزاران دلار در برنامه های Google Play” از دست داده است.

وی ابتدا پس از 10 روز دسترسی ناموفق به کانال رسمی Re-Logic در تاریخ 26 ژانویه از طریق توییتر با YouTube تماس گرفت. س Hisال وی از روز دوشنبه هنوز حل نشده است. Spinks ادعا می کند که او هیچ کاری در نقض ToS گوگل انجام نداده و دلیلی برای تعلیق حساب خود دریافت نکرده است. Spinks با یک سری توییت ها ناامیدی خود را اعلام کرد و Stadia’s Terraria را لغو کرد و گفت Google “سوخته” است[ed] این پل “

وی در توییتر خود نوشت: “Terraria برای Google Stadia لغو شده است.” “شرکت من دیگر از هیچ یک از سیستم عامل های رو به جلو شما پشتیبانی نخواهد کرد.”

طبق لیست PEGI ، راه اندازی Staria توسط Staria قرار بود حدود اوایل ماه فوریه باشد. شاید بعد از کمی تبلیغات در رسانه ها ، Google با عذرخواهی اقدام به رفع و بازیابی Spinks کند – که حداقل دلیل توقیف آن در حساب های خود را توضیح می دهد.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر