[ad_1]

با نامه: Razer یکی از بسیاری از شرکت هایی است که با تولید ماسک برای افرادی که بیشترین نیاز به آنها را دارند ، برای کمک به اوایل بیماری همه گیر Covid-19 وارد عمل شده است. اکنون این شرکت مجدداً این کار را انجام داده است ، اما این بار با یک ویژگی خاص Razer: با Project Hazel ، یک ماسک تنفسی مفهومی CES N95 با پوسته پلاستیکی شفاف ، نورپردازی RGB و فیلترهای دوتایی ملاقات کنید.

به نظر می رسد برخلاف پروژه بروکلین ، هیزل قرار است به یک محصول واقعی تبدیل شود. Razer در حال حاضر با تیمی از متخصصان پزشکی و دانشمندان در حال کار برای اطمینان از مطابقت ماسک با استانداردهای مدرن محافظت Covid-19 و به نظر می رسد که این شرکت نمونه اولیه در دست را دارد.

بنابراین تفاوت در مورد هزل چیست؟ رتبه شما در سایر دستگاه های تنفس N95 موجود در بازار چیست؟ در فیلترهای دوگانه Hazel علاوه بر پشتیبانی از نوردهی Chroma RGB ، از فیلتر هوای استنشاق و بازدم با استفاده از تهویه فعال ، 95 درصد ذرات مضر – از جمله Covid-19 – مسدود می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=FvWiCclESL8

این فیلترها را می توان به دلخواه جدا ، تعویض و دوباره شارژ کرد. Razer حتی در حال کار بر روی یک کیف شارژ ویژه با “نور داخلی UV” است که قادر به از بین بردن هر گونه باکتری و ویروس است که می تواند ماسک را بپوشاند.

همانطور که قبلاً اشاره شد ، Project Hazel همچنین دارای یک صفحه بزرگ پلاستیکی واضح است که به دیگران اجازه می دهد دهان و بینی شما را بدون اینکه در معرض دید قرار گیرد ، ببینند. از آنجا که اکثر ماسک ها مات هستند ، این می تواند برای کسانی که می خواهند کمی رسا باشند ، ویژگی خوبی است. در شب یا در سایر محیط های تاریک ، نور RGB ساخته شده توسط Hazel می تواند به صورت شما بتابد و دیدن آن را کمی راحت تر کند.

هزل همچنین در تلاش است تا با یکی دیگر از مشکلات جزئی مخاطبان نقابدار مواجه شود: غرق شدن صدا. هنگام تلاش برای مکالمه با ماسک تنفسی سنتی N95 یا حتی ماسک پارچه ای ، گاهی لازم است چندین بار تکرار کنید تا بتوانید به خوبی درک شوید.

Razer امیدوار است با استفاده از فناوری که “Voiceamp” نامیده می شود ، بتواند این مسئله را برطرف کند. Hazel دارای یک میکروفون و تقویت کننده داخلی است که می تواند صدا و وضوح صدای شما را حتی با ماسک ضد هوا که به صورت شما متصل است ، افزایش دهد.

ما نمی دانیم Project Hazel چه زمانی وارد بازار می شود و همچنین نمی دانیم نام رسمی آن چیست و هزینه آن چقدر است. با این حال ، مطمئناً ایده های بسیار خوبی وجود دارد ، بنابراین امیدوارم که حمل و نقل آن زودتر از دیرتر (و ایده آل با قیمت مقرون به صرفه) آغاز شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر