[ad_1]

با نامه: جرم و جنایت پرداخت نشده است ، بنابراین گفته می شود ، اگرچه بعید است اپراتورهای رتبه بندی نرم افزار Ryuk با این موضوع موافق باشند. محققان امنیتی معتقدند جنایتکاران بیش از 150 میلیون دلار از قربانیانی که دیه را برای بیت کوین تحویل می دهند ، کسب کرده اند.

شرکت پیشرفته هوش و امنیت سایبری HYAS در گزارشی مشترک گفت که 61 کیف پول بیت کوین منتسب به باج افزار Ryuk را ردیابی کرده است. آنها دریافتند که مجرمان بیشتر رمزنگاری ها را از طریق واسطه ای به صرافی می فرستند تا آنها را پس بگیرند.

هنگامی که پول قربانی به کارگزار پرداخت می شود ، آنها آن را برای اپراتورهای Ryuk که بیشتر از طریق خدمات خشکشویی سفر می کنند ، می فرستند. سپس به مبادلاتی می رسد که در آنجا پول نقد شده یا برای شرکت های جنایی مورد استفاده قرار می گیرد.

به جای انتخاب ارزهای رمزنگاری مبهم ، مجرمان از نام های ثابت مانند Binance مستقر در آسیا و Huobi استفاده می کنند. هر دوی آنها قبل از انتقال ارزهای فیات به بانک نیاز به اثبات هویت دارند ، اگرچه باندهای باج افزار احتمالاً از شناسنامه های جعلی استفاده می کنند.

“علاوه بر Huobi و Binance ، که مبادلات بزرگ و مستقلی هستند ، جریان قابل توجهی از ارز رمزنگاری شده به مجموعه آدرس هایی وجود دارد که برای ایجاد صرافی بسیار کوچک هستند و احتمالاً یک سرویس کیفری هستند که ارز رمزنگاری شده را با ارز محلی یا ارز دیگر مبادله می کنند. ارز دیجیتال “، محققان می نویسند.

معمولاً پرداخت های ریوک صدها هزار دلار است ، اگرچه برخی از قربانیان در نهایت میلیون ها دلار پرداخت می کنند. مقامات محلی یک هدف محبوب برای اپراتورها است. Jackson County و Key Biscayne تحت تأثیر Ryuk قرار گرفتند که همچنان سودآورترین نسخه باج افزار است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر