[ad_1]

با نامه: در طول سال ها ، ما برخی از مفاهیم صندلی بازی وحشی را دیده ایم ، که احتمالاً اکثر آنها هرگز به عنوان کالاهای واقعی مصرفی کارساز نخواهند بود (نگاه کنید به: Thronos Acer با قیمت 14000 دلار). خوب یا بد ، امسال نیز در قالب پروژه بروکلین Razer که تا حدودی عجیب است ، شاهد این موضوع هستیم.

در نگاه اول ، بدون هیچ ویژگی پیچیده ای ، پروژه بروکلین یک صندلی بازی کاملاً استاندارد است ، البته دارای پایه عجیب L شکل. این طرح دارای همان طرح “racerback” است که می توانید روی صندلی Secretlab یا DXRacer و صندلی مشابه سبک سطلی مشاهده کنید.

Project Brooklyn پس از فعال کردن برخی از ویژگی های نه چندان واضح خود ، از یک صندلی ساده به آنچه Razer آن را “یک سکوی تفریحی تمام عیار” می نامد و قادر به ارائه “غوطه وری نفس گیر ، نسل بعدی” برای بازی های رایانه های شخصی و کنسولی است ، تغییر می کند. در ویدئو زیر آن را عملی ببینید.

https://www.youtube.com/watch؟v=MDqK_Wd-8i4

بله ، همانطور که گفتیم ، دقیقاً یک مفهوم عملی نیست. فناوری پشت صفحه غول پیکر جمع شونده در بالای صفحه – که به نوعی می تواند مانند کاغذ خم شود – تنها یک دهه دیگر باقی مانده است. و این بدان معنا نیست که هیچ مشکلی در مورد مشکلات مهندسی موجود در بسته بندی یک جدول کاملا جمع شونده (و کاملاً محکم) در دو زیربغل کوچک 4 بعدی وجود ندارد.

علاوه بر این ، بروکلین با “بازخورد لمسی” که مستقیماً در صندلی تعبیه شده است ، افتخار می کند تا بیشتر غوطه وری را تقویت کند.

به اعتباری رازر ، او می داند که ایده متورم است. مانند اکثر افشاگری های دیگر CES ، این به سادگی مفهومی است که چشم انداز Razer را برای آینده بازی ، چه در کنسول و چه در سیستم عامل های رایانه نشان می دهد. برای این منظور ، می گوییم پروژه بروکلین عملکرد خوبی دارد.

اگرچه به زودی به بازار عرضه نخواهد شد ، اما ایده ای ایده آل است و مطمئناً از تولیدکنندگان مبلمان برای “شرط بندی” چند ایده مطمئن نخواهیم بود. میز داخلی یک ایده عالی است و مانیتور روی صندلی – اگرچه یک صفحه خمیده کاغذ نیست – اما کاملاً دور از ذهن نیست.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir