Pornhub بارگذاریهای تأیید نشده را متوقف کرده و بارگیریها را پس از نفرین کردن گزارش نیویورک تایمز ممنوع می کند


به اختصار: Pornhub از زمان بیانیه نیویورک تایمز مبنی بر سود بردن سایت از ویدئوها بدون رضایت ، از جمله آنهایی که تجاوز جنسی و کودک آزاری را نشان داده اند ، تغییرات قابل توجهی در خدمات خود ایجاد کرده است.

در بیانیه ای ، پورنهاب گفت که همیشه خود را متعهد به حذف محتوای غیرقانونی کرده و اقدامات بیشتری برای محافظت از جامعه خود انجام می دهد. این موارد شامل توقف بارگذاری توسط کاربران تأیید نشده و غیرفعال کردن بیشتر بارگیری ها است.

در حال حاضر ، فقط شرکای محتوا و کسانی که در برنامه مدل هستند می توانند محتوا را در Pornhub بارگذاری کنند. در طول سال جدید فرآیند تأیید معرفی خواهد شد که به همه کاربران امکان بارگذاری فیلم را می دهد ، اما فقط پس از تکمیل “پروتکل شناسایی” برای تأیید هویت آنها.

علاوه بر این ، Pornhub بارگیری ها را متوقف کرد ، تنها استثنا being بارگیری با پرداخت در برنامه مدل معتبر است. این شرکت می گوید که “همزمان با فناوری اثر انگشت ما ، این امکان محتوایی را که قبلاً از سیستم عامل برداشته شده است ، کاهش می دهد.”

از دیگر تغییرات می توان به افزایش نظارت از طریق ایجاد “تیم قرمز” اختصاص داده شده به “بارگذاری فعالانه محتوای قبلاً بارگذاری شده برای تخلفات احتمالی و شناسایی هرگونه خرابی در روند نظارت” اشاره کرد. همچنین گزارش شفافیت در سال آینده با جزئیات نتایج تعدیل محتوای 2020 منتشر خواهد شد.

گزارش نیکلاس کریستوف در نیویورک تایمز ، تعداد ویدئوهای Pornhub را نشان داد که تجاوز و سو abuse استفاده جنسی از دختران زیر سن قانونی را نشان می دهد و ادعا می کند که این شرکت از این فیلم ها درآمد کسب کرده است. این مقاله همچنین سایر مطالب غیرقانونی ، از جمله فیلم های دوربین جاسوسی و پورنو انتقام جویانه را مستند کرده است.

حتما بخوانید:
دریافتشده در ۶ مه ۲۰۱۱

پس از انتشار مقاله NYT ، هر دو ویزا و Mastercard ادعاهای کودک آزاری را با بانک مادر Pornhub MindGeek بررسی کردند و اظهار داشتند که شرکت ها ممکن است دیگر پرداخت های انجام شده به یکی از معروف ترین سایت های پورنوگرافی جهان را متوقف کنند.

کریستف در مورد این تغییرات صحبت کرد ، “بسیاری از موارد بستگی به این دارد که پورنهاب با چه مسئولیت پذیری آنها را اعمال می کند و اعتماد من را به هیچ وجه جلب نمی کند ، اما به نظر می رسد قابل توجه است.

وی ادامه داد: “بسیاری از موارد بستگی به بررسی یا حذف محتوای قبلی موجود در سایت دارد.” “من اضافه می کنم که نظارت و فشار مداوم لازم است و ما باید لنزها را گسترش دهیم تا به شرکت های دیگر نگاه کنیم. XVideos در حال حاضر مخاطبان بیشتری نسبت به Pornhub و اسکروپل های کمتری دارد و آنها باید مجبور به اقدامات مشابه شوند. “و آنها را وادار به کار کنید.”
منبع: tanha-news.ir