[ad_1]

با توجه به زمان زیادی که این روزها بیشتر ما برای برقراری تماس های ویدیویی می گذرانیم ، جای تعجب نیست که بیشتر به بهبود این تجربه توجه کنیم. تا همین اواخر بیشتر تمرکز روی پیشرفت در سیستم عامل های نرم افزاری مانند Microsoft’s Teams ، Zoom ، Cisco’s Webex و Google Meet بود. گرچه مطمئناً مهم هستند ، اما در پایان روز ، آنچه شما واقعاً برای بهبود کیفیت تماس های ویدیویی نیاز دارید سخت افزار بهتر است.

Poly ، این شرکت پس از ادغام Polycom و Plantronics ، با سری محصولات جدید خود Studio P ، خط جدیدی از سخت افزار شخصی متمرکز بر کنفرانس ویدیویی را معرفی کرد.

Poly Studio P5 یک وب کم مستقل با قابلیت منحصر به فرد برای ادغام درگاه عبور USB در پشت است که در آن می توانید یکی از هدفون های بی سیم این شرکت یا یک میکروفون با کیفیت دیگر را به آن متصل کنید.

Poly Studio P15 یک نوار ویدئویی شخصی است که برای قرار گرفتن در بالای مانیتورها طراحی شده است و با دوربین 4K ، کادربندی اتوماتیک دوربین ، بلندگوهای یکپارچه و یک مشبک چند میکروفونی که دارای فناوری NoiseBlock AI و Acoustic Fence برای ضعیف شدن صدای ناخواسته نویز است ، چیزهایی را بهبود می بخشد (مانند پارس سگ ، و غیره)

سرانجام ، نمایشگر کنفرانس Studio P21 اساساً یک مانیتور 21 اینچی متصل به USB است که دوربین ، بلندگو و میکروفون (و همچنین شارژ بی سیم در پایه مانیتور) را ادغام می کند. همچنین شامل روشنایی در اطراف قاب نمایشگر برای بهبود کیفیت تصویر دوربین در محیط های مختلف است.

آنچه به ویژه در مورد این محصولات جدید جالب توجه است ، نه تنها قابلیت های سخت افزاری ، بلکه نرم افزار و خدماتی است که Poly ارائه می دهد. به طور خاص ، توانایی کنترل از راه دور این وسایل جانبی رایانه از طریق سرویس ابری Poly Lens می تواند برای شرکت هایی که برای حفظ مشکلات تماس ویدیویی از کاربران خانگی تلاش می کنند ، بسیار جذاب باشد.

سرویس جدید دیگری به نام Poly + ، یک خط کمک 24 ساعته ارائه می دهد که پشتیبانی کافی از تماس های ویدئویی را فراهم می کند – از جمله از طریق تلفن هوشمند در صورت عدم عملکرد وب کم.

سرانجام ، برنامه Poly Lens راهی آسان برای پیکربندی یا تنظیم تنظیمات محصول را ارائه می دهد. یکی از ویژگی هایی که ممکن است برای خیلی ها جالب باشد Soundscaping نام دارد. در اصل توسط Plantronics به عنوان ابزاری برای بهبود محیط صوتی در ساختمانهای اداری متراکم ، پر از مکعب یا باز طراحی شده است ، Soundscaping عمدتا از اصوات محیطی (مانند صدای همهمه جریان ، امواج اقیانوس و غیره) تشکیل شده است.

فایده این است که معلوم می شود نه تنها صدا ، مانند صدای سفید ، گفتگوی همکاران نزدیک را غرق می کند ، بلکه در واقع به افراد کمک می کند تا آرامش و تمرکز داشته باشند. نسخه اصلی Soundscaping مبتنی بر دفتر ، صدا را با صفحه های ویدئویی جریان ها و / یا آبشارهای داخلی همراه می کند ، اما در حال حاضر ، نسخه Poly Lens فقط شامل صدا است. با این حال ، هدف نهایی – کمک به شما در بهبود تمرکز هنگام کار در حالی که صدا را در نزدیکی صدا خفه می کنید – بهبود می یابد. پس از نمایش نسخه بسیار کارآمد اصلی چند سال پیش ، جالب خواهد بود که ببینید در این فرم چگونه کار می کند.

در روزهای ابتدایی همه گیری ، بسیاری از مردم به دوربین های داخل لپ تاپ اکتفا می کردند ، اما با طولانی شدن مدت زمان کار در خانه (و به نظر می رسد که حداقل برای چند ماه دیگر این کار ادامه یابد) ، به طور قابل توجهی وجود دارد آگاهی بیشتر از کیفیت متفاوت سخت افزار کنفرانس ویدیویی. در واقع ، من مطمئن هستم که همه ما در مکالمه هایی بوده ایم که تشخیص اینکه چه کسی دوربین ، میکروفون و نور مناسب دارد – و چه کسی از آن راحت نیست.

در نتیجه ، افراد بسیار بیشتری علاقه مند به به روزرسانی سخت افزار کنفرانس ویدیویی هستند تا بتوانند تأثیر بهتری در بین همکاران ، همکاران و شرکا ایجاد کنند. در این زمینه ، بسیار خوب است که ببینید Poly در حال گسترش دامنه خود از سیستم های اتاق کار تا گزینه های شخصی تر است.

باب اودانل بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC ، یک شرکت مشاور فناوری است که خدمات مشاوره استراتژیک و تحقیقات بازار را به صنعت فناوری و جامعه مالی حرفه ای ارائه می دهد. می توانید او را در توییتر دنبال کنید bobodtech.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر