PlayStation 5 رکورد راه اندازی هر کنسول در تاریخ ایالات متحده را می شکند


ردیف پایین: در آستانه پایان فصل خرید تعطیلات هستیم ، اما مطمئناً در آخرین لحظه که مصرف کنندگان عجله دارند جوراب ها را پر کنند و درختان خود را با هدیه تزئین کنند ، یک افزایش خواهد داشت. ممکن است یک سال غیرمعمول باشد ، اما به نظر می رسد که صنعت بازی سازی باید 2020 را در بالاترین سطح به پایان برساند.

ما هنوز با فصل تعطیلات کار خود را تمام نکرده ایم ، اما PlayStation 5 در حال حاضر رکورد فروش ایالات متحده در این ماه را شکسته است. NPD Group گزارش می دهد که اگرچه نینتندو سوییچ در ماه نوامبر واحدهای بیشتری را جابجا کرد ، اما پلی استیشن 5 که هر هفته دو هفته در ایالات متحده راه اندازی می شود ، بالاترین فروش را به دلار داشته است.

در مورد سخت افزار تازه ایجاد شده ، PS5 نیز Xbox Series X | S در فروش. در واقع ، این رکورد بهترین فروش واحد و دلار در ماه راه اندازی کنسول در تاریخ ایالات متحده را شکست – رکوردی که قبلا توسط پلی استیشن 4 نگهداری می شد. با این حال ، فروش در ماه راه اندازی پایان جنگ نیست.

تحلیلگر برجسته NDP گفت: “فروش ماهانه یک کنسول جدید هیچ ارتباطی با نتایج طولانی مدت ندارد ، بنابراین من فکر نمی کنم عملکرد قدرتمند راه اندازی چیزی بیش از اعتماد به نفس سونی برای در دسترس قرار دادن بلوک های موجود در فروش داشته باشد که به یک رکورد می رسد.” بازی ها Mat Piscatella به GameDaily گفت. “من مطمئناً به چشم انداز بلند مدت هر دو کنسول جدید خوش بین هستم ، اما در ماه راه اندازی چیزی بیشتر از تعداد واحدهای تولید و توزیع شده از فروش نمی گیرم.”

حتما بخوانید:
عصر حاضر عصر اطلاعات و فضای مجازی است و یکی از ابزارهای انتقال اطلاعات در اینترنت است که از نظر اطلاعات و آگاهی نقش بسزایی در زندگی روزمره مردم داشته است. امروزه بیشتر افراد به جای روزنامه و مجله در موضوعات مختلف از اینترنت استفاده می کنند. بنابراین وجود سایت های خبری بدیهی است و تعداد این سایت های خبری در حال افزایش است.

نوامبر همچنین رکورد جدیدی در هزینه های مصرف کننده بیش از 1.4 میلیارد دلار در فروش سخت افزار بازی های ویدیویی ثبت کرده است – 58 درصد بالاتر از نوامبر 2019. بازار 2020 همچنین با 34٪ افزایش تجهیزات بازی ، با بازیگران از اول ژانویه بیش از 4 میلیارد دلار فروخته اند.

پیسکاتلا خاطرنشان کرد که نینتندو سوییچ عملکرد بسیار خوبی دارد. این پرفروش ترین سخت افزار بازی از واحدهای منتقل شده به مدت 24 ماه متوالی است.

“[The Switch]یکی از بهترین کنسول های تاریخ آمریکا است. نینتندو سوییچ را به عنوان دستگاهی تکمیل و به بازار اضافه کرده و همکاری بیشتری نسبت به رقابت مستقیم با پلی استیشن و ایکس باکس دارد. این را می توان از سطح بسیار بالایی از مالکیت متقابل مشاهده کرد که بین دارندگان سوییچ و کسانی که PS4 و / یا Xbox One نیز دارند ، مشاهده می کنیم. “

پنج بازی پرفروش ماه نوامبر Call of Duty: Black Ops: Cold War ، Assassin’s Creed Valhalla ، Spider-Man: Miles Morales ، Madden NFL 21 و NBA 2021. CoD نیز پرفروش ترین بازی سال بود. پیسکاتلا در توئیتی نوشت: “این سیزدهمین سال متوالی است که Call of Duty به عنوان پرفروش ترین بازی ماه عرضه خود رتبه بندی می شود.” “Assassin’s Creed: Valhalla بالاترین فروش را برای ماه عرضه عنوان franchise Assassin’s Creed از Assassin’s Creed III در سال 2012 به دست آورد.

اعتبار تصویر: Girts Ragelis
منبع: tanha-news.ir