[ad_1]

با نگاه به آینده: امسال به دلیل Covid-19 به عنوان یکی از بدترین حافظه های گذشته وارد کتاب های تاریخ می شود. بنابراین بسیاری از جنبه های زندگی مدرن به دلیل تلاش های همه گیر و مهار ، مختل شده است. صادقانه بگویم ، بسیاری از مردم امیدوارند که در سال 2021 شروعی تازه و بازگشت به حالت طبیعی وجود داشته باشد ، از جمله برگزارکنندگان رویدادهای PAX.

روز جمعه ، تیم PAX تقویم مشخصی از رویدادهای زنده را برای سال 2021 اعلام کرد. با فرض اینکه انجام این کار ایمن باشد ، PAX East از 3 تا 6 ژوئن و پس از آن PAX West از 3 تا 6 سپتامبر اجرا می شود. PAX استرالیا هنوز تاریخ مشخصی ندارد. برنامه PAX Unplugged برای 10-12 دسامبر برنامه ریزی شده است.

متأسفانه ، تیم موفق به برگزاری یک رویداد PAX South برای سال 2021 نشد.

برگزارکنندگان گفتند ، نشان ها ، به روزرسانی های غرفه داران ، پیام های صفحه و موارد دیگر. در سال جدید نزدیک به تاریخ مربوطه می رسند.

باز هم ، این تاریخ ها واقعاً مکانهای اختصاصی هستند ، زیرا می توان تصور کرد که وضعیت همه گیری در طی شش ماه چگونه خواهد بود. شخصاً هنوز برنامه ریزی برای سفر خود شروع نمی کنم. با این وجود ، دیدن اینکه بسیاری از افراد هنوز هم خواهان وحدت و جادوی یک واقعه شخصی هستند ، باعث دلگرمی است.

انجمن فناوری مصرف کننده ، نهادی برگزار کننده CES ، در ماه جولای گفت که CES 2021 فقط یک رویداد آنلاین خواهد بود. این رویداد کاملاً دیجیتالی از 11 تا 14 ژانویه برگزار می شود.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر