Pandemic به کلاهبرداران کمک کرد تا در سال 2020 رکورد 304 میلیون دلار را بدست آورند.

[ad_1]

با نامه: همه گیری تأثیرات زیادی به همراه داشته است – کمبود تراشه ، صنعت پر رونق بازی های ویدیویی ، کار در خانه ، تبدیل شدن به یک امر عادی و غیره. – اگرچه یک پیامد کمتر مورد انتظار مقدار زیادی پول از دست رفته در کلاهبرداری های عاشقانه است. در سال 2020 ، 304 میلیون دلار رکورد توسط افراد مجرد پخش شد که نسبت به سال 2019 حدود 50 درصد افزایش داشت.

گزارش کمیسیون تجارت فدرال خاطرنشان می کند که به مدت سه سال ، مردم بیش از هر نوع کلاهبرداری شناسایی شده در پایگاه داده FTC Sentinel ، از کلاهبرداری های عاشقانه پول خود را از دست داده اند. سال گذشته متوسط ​​ضرر و زیان افراد به 2500 دلار رسیده است.

به نظر می رسد که رکورد مربوط به سال 2020 تا حدودی توسط همه گیری ایجاد شده است. با فاصله های اجتماعی ، میله های بسته و بسیاری از افراد تنها که مجبور به ماندن در خانه می شوند ، روابط عاشقانه جعلی آنلاین که افراد درگیر هرگز در آنها ملاقات نمی کنند ، رایج تر می شود.

تعداد کاربران برنامه های همسریابی نیز برای اولین بار در سال گذشته افزایش یافته است. کلاهبرداران غالباً از عکس های گرفته شده از وب همراه با نام های جعلی برای جلب مردم استفاده می کنند – به یاد داشته باشید که بعید به نظر می رسد هنری کاویل / اسکارلت جوهانسون مانند نام جان / جین اسمیت واقعی باشد.

برخی از کلاهبرداران علاوه بر برنامه های دوست یابی ، از طریق شبکه های اجتماعی برای یافتن اهداف خود ، اغلب از طریق درخواست های دوستانه یا پیام های غیر منتظره ، استفاده می کنند.

پس از مدتی که کلاهبردار با قربانی رابطه برقرار می کند ، سرانجام آنها به عنوان کارت هدیه یا کارت تلفن برای ادامه ارتباط یا انتقال بانکی برای فوریت های پزشکی ساختگی ، پول می خواهند. سال گذشته ، بسیاری از جنایتکاران با استفاده از ترس Covid-19 برای برداشت پول از اهداف خود ، باعث همدردی شدند.

بسیاری از کسانی که بیشترین ضرر را متحمل شده اند می گویند که کلاهبرداران ابتدا مبلغ زیادی را برای آنها ارسال کرده اند. سپس از قربانیان خواسته می شود که پول را به کلاهبردار یا شخص دیگری پس دهند. این اغلب راهی برای پولشویی وجوه سرقت شده است.

در حالی که افراد بین 20 تا 29 سال بیشترین جهش را در حوادث گزارش شده داشتند ، افراد بین 40 تا 69 سال به احتمال زیاد گزارش دادند که در کلاهبرداری های عاشقانه ضرر کرده اند. افراد بالای 70 سال بیشترین ضرر و زیان فردی را داشتند: 9475 دلار.

FTC به هر کسی که به دنبال عشق آنلاین است ، توصیه های زیر را می دهد:

  • هرگز برای شخصی که شخصاً ملاقات نکرده اید پول یا هدیه ارسال نکنید – حتی اگر ابتدا پول برای شما ارسال کند.
  • با کسی که به او اعتماد دارید در مورد این علاقه جدید عشق صحبت کنید. از دست دادن چیزهایی که با هم جمع نمی شوند آسان است. بنابراین اگر دوستان یا خانواده شما نگران هستند ، توجه کنید.
  • آهسته بردار س Askال کنید و به دنبال پاسخ های متناقض باشید.
  • سعی کنید تصاویر معکوس عکس های نمایه را جستجو کنید. اگر مربوط به نام دیگری یا جزئیاتی باشد که با هم مطابقت ندارند ، این یک کلاهبرداری است.

اعتبار تصویر: Pixel-Shot

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme