[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ Opera “اولین” مرورگر بازی جهان را در سال 2019 منتشر کرده است: Opera GX. این برنامه محدودیت هایی برای استفاده از RAM و CPU ، بخش ویژه ای برای ردیابی تاریخ انتشار بازی و چندین ویژگی دیگر دارد که برای خوشایند گیمرهای رایانه شخصی طراحی شده است. با این حال ، جاه طلبی های Opera برای بازی در این مورد متوقف نمی شود: این بازی YoYo Games را ، افرادی که پشت یکی از موتورهای بازی مبتدی و تازه کار در بازار هستند ، خریداری کرده است. GameMaker Studio 2.

این خبر امروز در وبلاگ رسمی Opera اعلام شد ، بنابراین به نظر می رسد که این خرید خیلی زود انجام شده است.

با بازی های YoYo که تحت حمایت خود است ، Opera یک بخش جدید ایجاد کرده است ، به نام مناسب “Opera Gaming”. تمرکز اصلی آن “گسترش دامنه و قابلیت های Opera در فضای بازی” خواهد بود ، به هر معنی.

مرورگر Opera EVP امیدوار است که Krystian Kolondra امیدوار باشد که خرید YoYo Games بتواند “هم افزایی های آینده” را بین Opera GX و GameMaker پیدا کند ، اگرچه باز هم تعیین این معنی دشوار است.

https://www.youtube.com/watch؟v=-OX232GwikI

شاید اپرا در حال برنامه ریزی تبلیغات متقابل باشد؟ اگر چنین باشد ، بخش GX Corner از GX مطمئناً مکان مناسبی برای انجام چنین مواردی است.

شاید اوپرا امیدوار باشد که شخصیت مبتدی پسند ، توجه بازیکنان رایانه ای را که از GX استفاده می کنند و ممکن است علاقه مند به ورود به کشور توسعه صنعت باشند ، جلب کند. در پایان ، فقط زمان مشخص خواهد شد.

تا آنجا که به یاد می آورم ، هرگز سازنده مرورگر نشنیده ام که هیچ شرکت بازی سازی خریداری کند ، چه رسد به اینکه یکی از بازی های کاملاً محبوب خودش باشد. موتور.

به همین ترتیب ، جالب است که ببینید این خرید در آینده به کجا منجر به Opera و YoYo می شود – آیا آنها پیشرفت می کنند ، یا در نهایت یک اشتباه بزرگ است؟ فقط زمان می تواند بگوید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir