[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: RuneScape یکی از قدیمی ترین MMORPG هاست ، اما گیم پلی سخت و کثیف آن تاکنون فقط مورد پسند مخاطبان نسبتاً خوب قرار نگرفته است – حداقل در مقایسه با سایر MMO ها مانند World of Warcraft. اما این ممکن است به زودی تغییر کند: پیرو رد پای همتای مدرن تر خود (RuneScape 3) ، Old School RuneScape ماه آینده به Steam می آید.

این مرحله بزرگی برای استودیوی بازی سازی ، Jagex است. اگرچه OSRS در دومین رویداد مهم لیگ در سال 2020 به 170،000 بازیکن حیرت انگیز رسید ، اما میانگین در ماه های آینده بسیار پایین تر (اما هنوز هم قابل توجه است) ، 60-80،000 بازیکن همزمان.

با این حال ، با عرضه آینده Steam ، این اعداد می توانند سر به فلک بکشند. این کلاس قدیمی در مدرسه قدیمی می تواند زندگی جدیدی داشته باشد ، این امکان را دارد که ده ها هزار کاربر جدید وارد سیستم شوند و حتی ممکن است یک اشتراک بازی 11 دلار در ماه داشته باشند.

در صورتی که قبلاً در مورد OSRS یا Normal RuneScape چیزی نشنیده اید ، در اینجا یک بررسی سریع انجام می شود: این یک MMO نسبتاً قدیمی است که به عنوان مرورگر اجرا می شود.

با گذشت زمان ، این بازی ها مشتریان اختصاصی خود را پیدا کردند. امروزه ، بازیکنان می توانند ده ها مهارت را از هانتر گرفته تا کنده کاری و از محدوده تا سحر و جادو به دست آورند. بالا بردن این مهارت ها به شما امکان می دهد چالش های جدیدی را بپذیرید ، هیولاهای قدرتمند رئیس را شکست دهید و به تلاش های کاملاً حماسی ادامه دهید.

در واقع ، quests یکی از اصلی ترین نقاط فروش RuneScape (هم OSRS و هم RS3) است. هرکدام از آنها نامگذاری شده اند و داستانی مستقل از خود دارند. در اینجا هیچ ماموریت بازیابی وجود ندارد – هر جستجو یک ماجراجویی مناسب است. به دلیل انبوه محتوایی که دارند ممکن است تکمیل برخی از آنها حتی چند روز طول بکشد.

امروزه ، RS3 و OSRS حملات و سایر محتوای انفرادی و گروهی چالش برانگیز را ارائه می دهند. به عنوان مثال Inferno یکی از سخت ترین دستکش های بازی است. قبل از اینکه آخرین رئیس ، TzKal-Zuk را قبول کنید ، باید 69 موج دشمن را پشت سر بگذارید. کل این روند ساعت ها طول می کشد و اگر فقط یک بار تمرکز خود را از دست دهید ، می تواند به معنی پایان دویدن شما باشد.

در مجموع ، اگر ایده راه خود را در سفری که می تواند صدها ساعت طول بکشد به نظر شما شبیه یک فنجان چای است ، در صورت تمایل بازی را به Steam اضافه کنید. این بازی رایگان است ، حجم فایل کمی دارد و بعید است کامپیوتر شما را روی زانو بگذارد ، بنابراین چیزی برای از دست دادن نیست.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir