Netflix از 200 میلیون مشترک پرداخت شده در سراسر جهان پیشی گرفته است

[ad_1]

در چارچوب: Netflix ، مانند بسیاری از سرویس های پخش جریانی دیگر ، در طی همه گیری Covid-19 افزایش چشمگیری در مشترکان ایجاد کرد. به دلیل قفل و سفارشات اجباری برای ماندن در خانه ، افراد بیشتر از هر زمان دیگری به دنبال راه هایی برای جلوگیری از کسالت در سال 2020 هستند – کاتالوگ عظیم مطالب جریانی درخواستی از Netflix یکی از بهترین راه ها برای دستیابی به این هدف بود (و هست).

ما قبلا چندین بار در مورد رشد مداوم نتفلیکس گزارش داده ایم ، اما امروز یک نقطه عطف چشمگیر برجسته است: Netflix رسما به بیش از 200 میلیون مشترک در سراسر جهان رسیده است.

این رقم چشمگیر برای هر سرویس جریانی است ، اما نشان می دهد که همه گیری Covid-19 چه میزان بر عادات و استراتژی های سرگرمی ما تأثیر گذاشته است. برای مرجع ، Netflix تا پایان سال 2019 167.09 میلیون مشترک پرداخت داشته است ، به این معنی که در سال 2020 حدود 37 میلیون عضو جدید اضافه کرده است.

از سوی دیگر ، نتفلیکس سود عملیاتی خود را با 76٪ افزایش به 4.6 میلیارد دلار به صورت سالانه افزایش داد ، در حالی که درآمد سالانه را 24٪ به صورت سالانه افزایش داد (به حدود 25 میلیارد دلار).

به طور کلی ، این عملکرد خوبی از Netflix است ، اما سخت است که بگوییم پلتفرم چه مدت می تواند این رشد رکورد را حفظ کند.

وقتی عفونت همه گیر در نهایت فروکش کرد ، نتفلیکس احتمالاً دوباره با سالن های فیلم و سایر اشکال واقعی سرگرمی رقابت خواهد کرد ، هرچند ممکن است مدتی از رسیدن آن روز بگذرد.

اعتبار متوسط ​​تصویر: Vantage_DS

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme