[ad_1]

با نامه: مرورگر مایکروسافت به روز شده مبتنی بر Chromium Edge یک گزینه کاملاً مناسب برای Chrome یا Firefox است. خوشبختانه ، اوضاع بهتر می شود: تعدادی از ویژگی های جدید Edge در این ماه در دسترس هستند. این موارد الحاقی از مضامین از پیش ساخته شده گرفته تا یک ابزار کاملاً جدید برای ایجاد رمز عبور است.

این ویژگی ها در پست وبلاگی که امروز توسط مدیر عامل ویندوز ، لیات بن زور منتشر شده ، آشکار شده است. بیشتر متن بر روی تغییراتی است که مایکروسافت در مرورگر جستجوی Bing خود ایجاد کرده است ، اما ما به سراغ مواردی که در اینجا هستیم نمی رویم.

کاری که ما می خواهیم انجام دهیم این است که کمی بیشتر در پیشرفت های Edge فرو برویم و از مضامین شروع کنیم. مانند سایر مرورگرها ، مضامین Edge مواردی مانند رنگ برگه ها و تصویر پس زمینه صفحات برگه جدید را تغییر می دهد. منوها تا حد زیادی تغییر نکرده اند ، اما هنوز هم روش خوبی برای افزودن شخصیت به مرورگر شماست. تاکنون ، 24 موضوع توسط مایکروسافت تأیید شده است – من شخصاً از طرفداران “زمینه های عجیب” هستم.

علاوه بر این ، به زودی نمادهای مختلف Edge با سیستم “Fluent Design” مایکروسافت همسو می شوند. با حرکت به جلو ، کاربران متوجه می شوند که آیکون ها گردتر ، نرمتر و سازگارتر می شوند.

https://www.youtube.com/watch؟v=bRhq1E4p99A

خوشبختانه هیچ یک از این تغییرات منجر به هزینه عملکرد مرورگر نمی شود. در حقیقت ، برعکس این امر صادق است: مایکروسافت اج اکنون از قابلیت “پارتیشن های خواب” برخوردار است ، که اساساً به این معنی است که پارتیشن های غیرفعال دیگر از حافظه سیستم و منابع پردازنده عبور نمی کنند. این ممکن است بازی را برای چند وظیفه ای با سیستم های سطح پایین تغییر دهد ، اما این ویژگی به طور پیش فرض فعال نیست. برای روشن کردن باید از فهرست تنظیمات Edge’s Edge دیدن کنید.

آخرین ویژگی اصلی یادداشت ، که به زودی به Edge وارد می شود ، توانایی توسعه یافته رمز عبور مرورگر است. اکنون می تواند گذرواژه هایی را که در وب سایت های مختلف وارد می کنید ذخیره کند ، اما اکنون می توانید آنها را هنگام حرکت ایجاد کنید.

این ویژگی هنگامی که Edge تشخیص می دهد شما در حال ثبت نام برای سرویس جدید هستید یا گذرواژه خود را برای یک سرویس موجود تغییر می دهید ، به طور خودکار فعال می شود. با این حال ، مشخص نیست که آیا می توانید رمزهای عبور را به صورت دلخواه ایجاد کنید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر