Mad Catz ماوس بازی BAT 6+ را با سوئیچ های داکوتا معرفی می کند

[ad_1]

به اختصار: سوئیچ های داکوتا از فناوری جدید تشخیص سیگنال برای “پردازش دقیق ثبت سیگنال” استفاده می کنند. این به نوبه خود “سرعت پاسخ سوئیچ را فقط به دو میلی ثانیه افزایش می دهد” و همچنین گفته می شود که به حفظ دقت در زمانی که می تواند در هنگام از دست دادن فنر فنر کمک کند ، کمک می کند. به گفته ماد کاتز ، زمان پاسخ سوئیچ 60 درصد سریعتر از کلیدهای مکانیکی “دیگر” است.

Mad Catz ، سازنده کهنه کار بازی های جانبی ، دومین ماوس بازی جدید خود را طی چند هفته در CES روز دوشنبه معرفی کرد.

BAT 6+ یک اشاره گر دو طرفه سیمی است و مجهز به سنسور نوری PixArt PMW3389 با نرخ 16000 DPI (400 اینچ در ثانیه ، شتاب 50G) است. علاوه بر پد های کف دست و دامن های جانبی قابل تعویض ، جوندگان 10 دکمه ای می تواند حداکثر پنج پروفایل کاربر را ذخیره کند و از کلید مکانیکی جدید داکوتای Mad Catz برخوردار است.

https://www.youtube.com/watch؟v=v6XuApUflXY

مد کتز از اواخر دهه 1980 وجود داشته است ، اما چند سال پیش در شرایط دشواری قرار گرفت و مجبور شد در اوایل سال 2017 پرونده ورشکستگی فصل 7 را تشکیل دهد. سازنده بازی های جانبی در سال بعد زندگی دوم پیدا کرد و به نظر می رسد کار درستی انجام می دهد. بیشتر فرصت جدید شما

اگر راه حل بی سیم را ترجیح می دهید ، RAT DWS که هفته گذشته اعلام شد ممکن است بیشتر مورد توجه شما قرار گیرد. قرار است هر دو در اوایل فوریه راه اندازی شوند. در زمان نوشتن مقاله هنوز در مورد قیمت هر دو مدل خبری نیست.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme