Last Light Redux و For the King در فروشگاه Epic Games رایگان هستند


رایگان: در طول سال 2020 ، بازی های رایگان Epic تقریباً 750 میلیون بار جمع شده بودند که به جذب مشتری و خرید کمک می کردند. خوشبختانه برای مصرف کنندگان ، این استراتژی سخاوتمندانه جذب مشتری به این زودی ها به پایان نرسیده است: این شرکت در حال حاضر دو بازی جدید را هدیه می کند و بارگیری آنها بسیار خوب است.

بازی های مورد بحث Metro: Last Light Redux و For The King هستند. هر دو عنوان تا 11 فوریه در دسترس هستند ، بنابراین شما یک هفته کامل فرصت دارید تا از این پیشنهاد استفاده کنید. به صورت ترکیبی ، بازی ها معمولاً 40 دلار برای شما به ارمغان می آورند ، بنابراین این مبلغ بسیار خوبی است.

اگر تاکنون هیچ بازی ای انجام نداده اید ، شرح مختصری از این موارد را ارائه می دهیم. مترو ، برای کسانی که غافل از آن هستند ، یک عنوان بقا و ترسناک است (چیزی شبیه به آن) و دنباله اصلی Metro 2033 است.

این بازی در ایستگاه های متروکه مترو و زباله های یخ زده و فراتر از آخرالزمانی در مسکو ، روسیه برگزار می شود. هنگام جنگ برای زنده ماندن در جهانی آشتی ناپذیر ، با جهش ، مهاجمان و خود عناصر مرگبار روبرو خواهید شد.

چون پادشاه خیلی غیرتمندتر است. این اساساً یک استراتژی مبتنی بر نوبت است ، فریبنده ای با عناصر RPG ، نقشه های ایجاد شده رویه ای ، هر دو حالت تعاونی و تک پخش کننده.

من خودم هر دو بازی را به طور گسترده ای انجام داده ام و می توانم بگویم حداقل ارزش امتحان کردن را دارند. هیچ یک از آنها نیازهای ویژه یا اندازه بارگیری خاصی ندارند ، بنابراین با فرصت دادن به آنها چیز زیادی برای از دست دادن ندارید.

حتما بخوانید:
قیمت تدریس خصوصی شیمی - هزینه تدریس شیمی آنلاین و حضوری


منبع: tanha-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme