[ad_1]

انتظار می رود: تاکنون پخش کننده های رایانه از مجموعه Kingdom Hearts حذف شده بودند. حق رای دادن طولانی مدت بالاخره به پلتفرم Epic Games Store می رسد. اگرچه این ممکن است به برخی از طرفداران Steam صدمه بزند ، اما بالاخره Kingdom Hearts را در رایانه داریم.

سری محبوب RPG اکشن محبوب Square Enix از زمان راه اندازی PS2 در سال 2002 یک کنسول اختصاصی است. گیمرهای رایانه شخصی می توانند داستان پیچیده را بازی کنند … اگر می خواهید آن را از فروشگاه Epic Games بارگیری کنید.

عناوین موجود عبارتند از: Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 Remix ، Kingdom Hearts III Re Mind ، Kingdom Hearts 2.8 Final Prologue و Kingdom Hearts: Melody of Memory. ریمیکس Kingdom Hears 1.5 + 2.5 (بله ، این نام کامل است) 49.99 دلار و بقیه آن 59.99 دلار هزینه دارد.

اگر نزدیک به 20 سال از حلقه خود خارج شده اید ، Kingdom Hearts یک RPG است که شامل شخصیت های دیزنی ، پیکسار و Final Fantasy است که به طرز عجیبی کار می کنند. شخصیت اصلی ، سورا ، با دونالد داک و گوفی به دنیاهای مختلف سفر می کند ، مضمون فیلم های محبوب دیزنی مانند هرکول ، شیر شیر ، پری دریایی کوچک ، هیولا شرکت. و منجمد در طول راه ، آنها با شخصیت های دیزنی و فاینال فانتزی دیگر مانند Cloud Strife ، Sephiroth ، Squall ، Hades و البته خود میکی موس ملاقات می کنند. من توصیه می کنم یک ویدیو را در YouTube تماشا کنید تا اگر اشتباه کردید با ماجرا آشنا شوید.

سری Kingdom Hearts گسترده است و شامل سیزده بازی در سیستم عامل های مختلف کنسول ، کتاب ، مانگا ، کارت های قابل جمع آوری و حتی سری آتی + دیزنی است. آخرین بازی از این سری ، Kingdom Hearts III ، با نقد و بررسی های مطلوب در سال 2019 منتشر شد.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر