IO Interactive برای بهبود Hitman 3 برای 8 پردازنده هسته ای با اینتل همکاری کرده است


با نامه: با Hitman 3 ، IO Interactive کارهای زیادی را با موتور Glacier انجام داده است تا آن را برای عملکرد بهتر در طیف وسیعی از تنظیمات سیستم بهینه سازی کند. این ناشر می گوید که با اینتل همکاری می کند تا سطح جزئیات وسط بازی را برای افرادی که CPU با هشت هسته یا بیشتر دارند افزایش دهد.

توسعه دهنده و ناشر Hitman 3 IO Interactive در حال حاضر در تلاش است تا بازی را به رایانه (از طریق Epic Game Store) ، کنسول ها (PS5 ، PS4 ، Xbox Series X / S ، Xbox One) و بازی های ابری مانند Google Stadia در تاریخ 20 ژانویه وارد کند. ، 2021. و شما قادر خواهید بود از آن به عنوان هابی استفاده کنید که در آن می توانید مکان را از دو بازی قبلی وارد کنید و از همان پیشرفت های تصویربرداری ، انیمیشن و هوش مصنوعی در Hitman 3 لذت ببرید

با تشکر از لیست Epic Store ، ما می دانیم که این بازی دارای سیستم مورد نیاز عادلانه خواهد بود ، زیرا شما قادر خواهید بود آن را بر روی پردازنده Intel Core i5-2500K (یا پردازنده AMD Phenom II X4 940) همراه با کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 660 (یا AMD Radeon HD 7870) ، به شرطی که 8 گیگابایت رم و 80 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان داشته باشید.

https://www.youtube.com/watch؟v=NK0e181Cgy0

تنظیمات پیشنهادی شامل پردازنده Intel Core i7 4790 همراه با Nvidia GeForce GTX 1070 یا AMD Radeon Vega 56 و همچنین 16 گیگابایت RAM است.

امروز ، IO Interactive اعلام کرد که با اینتل در حال کار برای “بهبود” Hitman 3 برای شما که دارای پردازنده های هسته ای 8+ هستید ، به این معنی که شما قادر خواهید بود کارت های پرجمعیت تری را تجربه کنید (حداکثر 300 NPC در یک مکان) و اجسام تخریب پذیر پیچیده تر

حتما بخوانید:
انواع دمپر بین کانالی دستی و برقی|قیمت خرید|میراکالا

توسعه دهنده در حال کار بر روی فعال کردن سایه زنی با سرعت متغیر است ، ویژگی DirectX 12 که در سال 2019 معرفی شد تا عملکرد اضافی را از کارت گرافیک خارج کند ، به خصوص در وضوح بالاتر مانند 1440p و 4K. متأسفانه ، ردیابی اشعه در هنگام راه اندازی حفظ نخواهد شد ، اما IOI می گوید “بعداً در سال 2021” انجام می شود.


منبع: tanha-news.ir