IBM گفت كه قبل از شروع استراتژيك ، 10 هزار كاهش شغل را برنامه ريزي كرده است


با نامه: IBM قبلاً در اوایل سال جاری میلادی و در نتیجه شیوع ویروس کرونا ، برخی از نیروهای خود را در ایالات متحده کاهش داده است. گفته می شود این شرکت در حال برنامه ریزی دور شگفت انگیزتر کاهش کار در اروپا برای حفظ سلامت دراز مدت تجارت خود است.

ماه گذشته ، IBM با اعلام تقسیم استراتژیک به دو شرکت جداگانه ، نشان داد که چقدر در تلاش است تا در صنعت باقی بماند. اولین شرکت میراث دار خواهد بود ، که به بیش از 4500 مشتری سازمانی خدمات خود را ادامه خواهد داد و دومین شرکت NewCo ، نوآوری در خدمات فناوری اطلاعات مبتنی بر ابر و یادگیری ماشین را بر عهده خواهد داشت.

گزارش این هفته بلومبرگ نشان داد که این شرکت همچنین قصد دارد حدود 10 هزار شغل در اروپا را کاهش دهد تا هزینه های عملیاتی را کاهش دهد و روند تقطیر را ساده کند. این کاهش قابل توجه 20 درصدی کارکنان شاغل در منطقه است و بیشترین تأثیر را بر انگلستان و آلمان خواهد گذاشت ، در حالی که تعدیل نیرو نیز در ایتالیا ، بلژیک ، لهستان و اسلواکی وجود دارد.

در حال حاضر ، IBM از تأیید گزارش خودداری می کند و فقط تأیید می کند که اگر از چشم انداز بلند مدت آن برای خدمات ابری ترکیبی سودمند باشد ، تغییرات اساسی ساختاری امکان پذیر است. سخنگویی به بلومبرگ گفت: “تصمیمات کارکنان ما به منظور ارائه بهترین پشتیبانی از مشتریان در پذیرش یک پلت فرم ابر ترکیبی باز و قابلیت های AI گرفته شده است. مشتریان “

حتما بخوانید:
اپل انتظار دارد در MacBook Pro بعدی نوار لمسی را برداشته ، اتصال MagSafe و موارد دیگر را بازیابی کند

متأسفانه ، این بدان معناست که اگر شما در عملیات زیرساختی IBM روزانه برای قراردادهای قدیمی فناوری اطلاعات کار می کنید ، ممکن است در استراتژی جدید این شرکت که وابسته به خرید اخیر Red Hat به ارزش 34 میلیارد دلار است ، نباشید.


منبع: tanha-news.ir