[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ صفحه کلیدهای جمع و جور یا 60 درصد مکانیکی اخیراً محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. آنها نه تنها برای میزهای کوچکتر مناسب ترند ، بلکه گیمرهایی که لوازم جانبی خود را در حال حرکت برمی دارند از قابلیت حمل آنها قدردانی می کنند. اکنون HyperX ، که بیشتر به دلیل هدفون خارق العاده اش شناخته می شود ، از CES 2021 برای معرفی یک مدل فوق العاده جمع و جور به نام Alloy Origins 60 استفاده می کند.

مانند سایر صفحه کلیدهای این نوع ، همه موارد سمت راست کلید Enter برداشته شده و 61 کلید برجای مانده است. با پایین نگه داشتن کلید FN و فشار دادن کلیدهای دیگر به همه عملکردهای از دست رفته دسترسی پیدا می کنید.

Alloy Origins 60 دارای سوئیچ های مکانیکی خطی HyperX با یک نقطه ماشه کوتاه تر و مدت زمان حرکت است که آنها را برای بازی های سریع ایده آل می کند. خود کلیدها دو برابر PBT هستند ، این زمانی است که درپوشهای کلید به جای استفاده از روشهای چاپ ، با قالب ریزی دو قطعه پلاستیک در یکدیگر ساخته می شوند. این باید اطمینان حاصل کند که حروف روی دکمه ها بافت خود را حفظ می کنند ، در حالی که کمتر در معرض تکه تکه شدن و محو شدن هستند.

Alloy Origins 60 همچنین دارای یک پورت اتصال USB-C ، حافظه داخلی با فضای لازم برای سه پروفایل ، دستورات ماکرو و نورپردازی LED RGB قابل تنظیم است. این محصول در 22 فوریه با قیمت 99.99 دلار ارائه می شود که ارزان تر از بسیاری از رقبای مشابه است.

HyperX دارای 60 درصد صفحه کلید دیگر است که نام خود را نشان می دهد ، اگرچه One 2 Mini با داکی همکاری می کند ، در حالی که Alloy Origins 60 یک تلاش مستقل است.

HyperX محصولات دیگری از جمله ChargePlay Duo را در CES به نمایش گذاشته است. آخرین نسخه ایستگاه متصل می تواند کنترل کننده های بی سیم Xbox S / X و Xbox One را شارژ کند. این دستگاه قادر است به طور همزمان دو کنترل کننده را نشان دهد ، دارای دو بسته باتری 1400 میلی آمپری است و هزینه آن 40 دلار است.

HyperX همچنین اعلام کرد که موس Pulsefire Haste به سبک لانه زنبوری ، هدفون بی سیم HyperX Cloud II و هدفون Cloud Revolver +7.1 اکنون در سراسر جهان در دسترس هستند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir