Hulu پشتیبانی از Watch Party را برای همه مشترکان فراهم می کند


تصویر بزرگ: با توجه به همه گیری و تاثیری که تاکنون بر جامعه داشته است ، می توان فرض کرد که نظارت همراه برای ماندن در اینجا باشد. احتمالاً فقط یک مسئله زمانی است که یکی از سیستم عامل های پخش جریانی بزرگتر ، پشتیبانی دیگری را برای اشتراک گذاری راه اندازی می کنند. سرانجام ، این پدیده احتمالاً به سایر محافل نیز سرایت می کند.

هولو در اوایل سال جاری هنگامی که شیوع بیماری همه گیر آغاز شد ، در صف اول جنبش دیدگاه مشترک بود.

نسخه Hulu به نام Watch Party به بسیاری از افراد امکان می دهد همزمان یک برنامه را تماشا کرده و در یک گپ گروهی شرکت کنند. به اندازه کافی عجیب ، هنگام راه اندازی ، این ویژگی فقط به کسانی که در طرح تبلیغات ماهانه 12 دلار هولو اشتراک می کنند و کسانی که اشتراک تلویزیونی زنده دارند محدود می شود.

در یک بیانیه مطبوعاتی اخیر ، هولو اعلام کرد که سازمان دیده بان اکنون بدون در نظر گرفتن سطح اشتراک در دسترس همه مشترکان است. برای شروع ، به سادگی روی نماد Watch Party در صفحه جزئیات نمایش کلیک کنید و پیوند ارائه شده را با حداکثر هفت مشترک دیگر Hulu به اشتراک بگذارید.

Hulu تنها کسی نیست که با مشاهده مشترک کار می کند. در اوایل سال جاری ، آمازون سرویس اشتراک ویدیوی Prime Video خود را راه اندازی کرد که به آن Watch Party نیز می گویند. دیزنی نیز چند ماه پیش با GroupWatch برای دیزنی + پیوست.

اعتبار دکل Tero Vesalainen

حتما بخوانید:
چرا رنگ روغن هیدرولیک تغییر می کند


منبع: tanha-news.ir