[ad_1]

به اختصار: Hulu یکی از بهترین خدمات پخش ویدئو است ، به خصوص اگر بیشتر از فیلم به برنامه های تلویزیونی علاقه مند باشید (آنها فیلم دارند ، مراقب باشید ، اما تمرکز اصلی آنها تلویزیون است). و برای مدت محدودی یکی از بهترین معاملات ارائه شده در مدت زمان طولانی را ارائه می دهد.

از هم اکنون تا دوشنبه 30 نوامبر ، می توانید اشتراک برنامه پخش جریانی تبلیغاتی Hulu را با پرداخت فقط 1.99 دلار در ماه و به مدت 12 ماه ، برنده شوید. این پیشنهاد هم برای مشترکین برگشتی و هم برای واجد شرایط بودن (که در سه ماه گذشته از این سرویس استفاده نکرده اند) معتبر است.

نکته قابل توجه این است که تخفیف فقط مربوط به طرح پشتیبانی شده از تبلیغات است ، بنابراین باید برای تماشای تبلیغات آماده باشید. همچنین در سایر پیشنهادات یا تخفیف های تبلیغاتی معتبر نیست و به دلایلی در هنگام پرداخت با کارت هدیه قابل استفاده نیست. در پایان دوره تبلیغاتی ، این طرح به نرخ معمول خود یعنی 5.99 دلار در ماه باز می گردد ، مگر اینکه انصراف دهید.

کسانی که کمی بیشتر به دنبال این هستند می توانند بسته فعلی Hulu را در نظر بگیرند که شامل دسترسی به Hulu (همراه با تبلیغات) ، ESPN + و Disney + با 12.99 دلار در ماه است. با فرض اینکه می توانید محتوای جذاب را در هر سه سرویس پیدا کنید ، این یکی از جذاب ترین بسته های پخش جریانی است.

اعتبار تصویر: oasisamuel ، Casimiro PT

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر