[ad_1]

TL ؛ دکتر: آیا شما The Medium بازی کرده اید؟ به نظر می رسد بسیار محبوب است. از زمان انتشار پنجشنبه گذشته (28 ژانویه) ، بازی ترسناک آنقدر خوب فروخته شده است که هزینه توسعه و بازاریابی آن فقط در عرض چند روز تأمین شد.

در مصاحبه ای با رسانه مالی لهستان money.pl (از طریق Gamespot) ، توسعه دهنده Blooper Team نشان داد که Medium با چه سرعتی سود می برد.

Medium فقط در رایانه های شخصی و Xbox Series X / S در دسترس است ، نه در کنسول های آخرین نسل مایکروسافت. این همچنین بخشی از Xbox Game Pass / Xbox Game Pass برای رایانه است ، بنابراین مشترکان می توانند بازی را از روز عرضه بارگیری کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=iJCE9umarQ0

Medium یک وحشت فوق العاده جوی است که از موقعیت های ثابت دوربین استفاده می کند ، مورد پسند وحشت های دهه 90 میلادی مانند Alone in the Dark و Resident Evil – خوشبختانه کنترل مخزن وجود ندارد. این ترکیبی از گیج کننده و چندین بخش مخفی کاری را ارائه می دهد. سلاح نخواهید دید

یکی از جالب ترین عناصر مکانیک تقسیم صفحه بازی است که در آن شخصیت اصلی ماریان دنیای واقعی و معنوی را اشغال می کند. این یک نگاه منحصر به فرد به آنچه ممکن است معماهای استاندارد Resi باشد ارائه می دهد.

تیم Blooper تجربه زیادی در دنیای بازی های ترسناک دارد ، پشت Layers of Fear و دنباله آن ایستاده است. او همچنین عنوان Cyberpunk کابوس Observer را با بازی راتگر هاور فقید ساخت و اکنون در نسخه بازسازی شده “System Redux” به همراه بلر ویچ از سال 2019 در دسترس است.

Medium اکنون در Steam ، Microsoft Store ، Epic Games Store و GOG در دسترس است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir