Google YouTube را برای iPhone ، اولین به روزرسانی بزرگ iOS از دسامبر ، به روز می کند


در چارچوب: Google با به روزرسانی اشکال زدایی در برنامه YouTube خود برای iOS ، اولین به روزرسانی عمده برنامه iOS را از زمان اجرای سیاست حریم خصوصی جدید اپل در ماه دسامبر نشان می دهد. این اقدام پس از آن صورت گرفت که بسیاری گمان می کردند گوگل در اعتراض به “برچسب های تغذیه ای” اپل برای حفظ حریم خصوصی در App Store ، از به روزرسانی برنامه خودداری می کند.

پس از به روزرسانی 15.49.6 ، جزئیات حریم خصوصی YouTube اکنون در App Store قابل مشاهده است.

در این صفحه آمده است: “توسعه دهنده ، Google LLC نشان داده است که اقدامات حریم خصوصی برنامه ممکن است شامل انتقال داده ها به شرح زیر باشد.” در آنجا ، وی اضافه کرد که داده های مورد استفاده برای ردیابی کاربران شامل “اطلاعات تماس” و “شناسه ها” ، همراه با طیف وسیع تری از داده ها است که می تواند با هویت کاربران مرتبط شود.

تاکنون ، YouTube تنها برنامه Google است که از دسامبر به روزرسانی شده است. برنامه های دیگر ، از جمله Gmail ، Search و Docs ، آخرین بار قبل از 8 دسامبر به روز شده اند ، این بدان معناست که آنها نیازی به رعایت ویژگی های جدید حریم خصوصی اپل ندارند.

اپل امیدوار است بتواند درک بهتری از نحوه استفاده از اطلاعات شخصی آنها در اختیار کاربران قرار دهد و به دارندگان آیفون و آیپد اجازه دهد از ردیابی هر برنامه انصراف دهند.

این خبر برای شرکتهای تبلیغاتی یا غول رسانه های اجتماعی فیس بوک خوب نبود ، زیرا تا آنجا پیش رفت که دو تبلیغ تمام صفحه در روزنامه هایی که از سیاست های حفظ حریم خصوصی اپل متنفر بودند را منتشر می کردند و می گفتند چنین اقدامی برای کسب و کارهای کوچک ویرانگر خواهد بود. منتقدان بودند سریع با این حال ، با توجه به سابقه این اقدامات حریم خصوصی مشکوک این شرکت ، انگیزه های فیس بوک را زیر س questionال ببرید

حتما بخوانید:
دانش پژوهان شیمی-نماینده مرک در ایران / اسید فرمیک 100-98% کد مرک 100264

برای کاربران آیفون و آیپد ، خبر خوب این است که انتظار داریم در روزها و هفته های آینده برنامه های بیشتری از Google به روزرسانی اشکال زدایی را دریافت کنند. همانطور که گفتیم ، آخرین به روزرسانی YouTube اکنون از App Store برای بارگیری در دسترس است.
منبع: tanha-news.ir