[ad_1]

با نامه: اگر همیشه فکر می کردید که عکس های سنتی کمی خسته کننده هستند ، واضح است که گوگل همین مورد را برای شما دارد. کاربران این شرکت به زودی می توانند عکس های 2 بعدی خود را به «عکس های سینمایی» تبدیل کنند. عکسهای سینمایی ، نماهای عادی هستند که با قدرت یادگیری ماشین ، جلوه سه بعدی می گیرند.

مانند هر فناوری دیگری که از هوش مصنوعی استفاده می کند ، این ویژگی بدون شک دارای چند اشکال خواهد بود ، اما تجسم هایی که گوگل تاکنون نشان داده کاملاً چشمگیر است. تصاویر سینمایی عمق بیشتری دارند و می توانند باعث شوند برخی از عناصر در پیش زمینه تصویر ظاهر شوند. بدون توجه به منشا آنها ، در اندازه آنها افزایش می یابد.

در گیف ارائه شده توسط گوگل در زیر می توانید این اثر را مشاهده کنید:

این فناوری 3D-ifying در Google Photos کار می کند و کاملاً خودکار است – اگر برنامه Photos شما به روز باشد ، عکسهای شما در برگه “موارد برجسته اخیر” ظاهر می شوند. اگر عکس را دوست دارید ، می توانید آن را در کتابخانه خود ذخیره کنید. این عناصر سه بعدی خود را ذخیره می کند ، به شما اجازه می دهد هر زمان که خواستید دوباره از آن بازدید کنید یا آن را به اشتراک بگذارید.

مشخص نیست که آیا گوگل به کاربران اجازه می دهد در صورت درخواست برای هر عکس در کتابخانه خود ، ویژگی عکس Cinematic را فعال کنند یا خیر ، اما در حال حاضر ، این شرکت فناوری را کوتاه نگه داشته است. در هر صورت ، ویژگی فیلمبرداری در این ماه در دسترس خواهد بود و باید از اواسط ژانویه در دسترس همه باشد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر