[ad_1]

در چارچوب: استفاده از نوعی احراز هویت دو عاملی برای حساب های اینترنتی مختلف در این مرحله تقریباً یک ضرورت است و Google Authenticator روش خوبی برای رفع این نیاز است. با این حال ، برای کاربران iOS ، این برنامه همیشه به دلیل عدم توانایی انتقال آسان حساب های گروهی به تلفن جدید یا دستگاه همراه دیگر ، تا حدی دچار مشکل شده است.

خوشبختانه امروز گوگل در حال حل این مشکل است: iOS Google Authenticator به تازگی یک موضوع تاریک و جذاب جدید را دریافت کرده است و توانایی انتقال انبوه اعتبار حساب 2FA شما را به دستگاه جدیدی دارد. این باید استفاده از برنامه را در شب بسیار راحت تر کرده و به آن کمک کند تا مقداری با برخی از برنامه های رقیب مقابله کند (اگرچه بسیاری از نظر ویژگی ها هنوز کیلومترها جلوتر هستند).

این ویژگی ها با Google Authenticator V3.1 در دسترس هستند که اکنون از طریق App Store در دسترس هستند. اگر قبلاً آن را دارید ، برنامه باید به طور معمول به طور خودکار به روز شود (اگرچه آخرین بار حتی نسخه iOS وجود دارد به روز رسانی در سال 2018 بود)

اگر می خواهید از ویژگی جدید صادرات حساب استفاده کنید ، کافیست روی منوی سه نقطه در بالا سمت راست کلیک کنید ، روی انتقال حسابها ضربه بزنید و سپس گزینه “صادرات حساب ها” را جستجو کنید. پس از احراز هویت سریع ، از شما خواسته می شود حساب هایی را که می خواهید به دستگاه جدید خود منتقل کنید انتخاب کنید.

سپس فقط روی Next کلیک کنید و یک کد QR به شما نشان داده می شود. در دستگاه جدید خود ، دو مرحله اول را طی کنید ، اما به جای آن “وارد کردن حساب ها” را انتخاب کنید. سپس به Authenticator اجازه دسترسی به دوربین خود را بدهید و سپس از آن برای اسکن کد QR ارائه شده در دستگاه قدیمی خود استفاده کنید. و … همین – به اندازه کافی آسان.

اعتبار تصویر: Big Tuna Online

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر