[ad_1]

با نامه: گوگل در حال حاضر یکی از بهترین موتورهای جستجو در جهان است (جدا از حریم خصوصی داده ها) ، اما با جدیدترین ویژگی آن حتی بهتر خواهد شد. از امروز ، پلت فرم جستجو شروع می کند تا اطلاعات بیشتری در مورد وب سایت هایی که در نتایج جستجوی شما ظاهر می شوند ، به شما ارائه دهد ، شاید به شما این امکان را بدهد که تعیین کنید آیا ابتدا ارزش بازدید را دارد یا نه.

برای اینکه روشن شود ، این همان تار شدن متن کوچکی نیست که قبلاً در زیر نتایج جستجو نشان داده شده است. آنها هنوز وجود خواهند داشت ، اما شما اکنون می توانید به جای فقط توصیف بهینه شده برای صفحه از صفحه ، روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست یک نتیجه ضربه بزنید تا یک توصیف گسترده از سایت را ببینید.

Google این توضیحات جدید را مستقیماً از ورودی ویکی پدیا برای هر سایت بارگیری می کند (البته به شرطی که یکی از آنها وجود داشته باشد) ، بنابراین کارمندان شرکت خوب یا بد آنها را به صورت دستی نمی نویسند.

هدف اصلی این ویژگی این است که هنگام گشت و گذار ، زمینه اضافی یا آرامش خاطر به شما بدهد. به عنوان مثال ، اگر فکر می کنید مبتلا به Covid-19 هستید و می خواهید مشخص کنید که به دنبال چه علائمی باشید ، این ویژگی می تواند به شما کمک کند به جای تقلبی (یا فقط سایتی مستعد برای انتشار اطلاعات غلط) از یک وب سایت قانونی بازدید کنید.

اگر اطلاعات ویکی پدیا برای سایتی در دسترس نباشد ، گوگل می گوید در عوض جزئیاتی را نشان می دهد ، مثلاً برای اولین بار در ایندکس. باز هم ، این باید به ایجاد اعتماد بین وب سایت ها و کاربران کمک کند – اگر سایتی 10 سال از فعالیت آن می گذرد ، حداقل شانس مناسبی برای داشتن اطلاعات قابل اعتماد بیشتر از چیزهای جدید است. این کامل نیست ، اما از هیچ چیز بهتر است.

سرانجام ، این ویژگی زمینه جدید همیشه به شما خواهد گفت که آیا پیوند شما به سایتی از پروتکل HTTPS بدون نیاز به کلیک بر روی پیوند استفاده می کند. این یک پیشرفت جزئی است ، زیرا بیشتر مرورگرها به هر حال بازدید از صفحات رمزگذاری نشده را متوقف می کنند (و برای ادامه به صراحت تأیید کاربر احتیاج دارند) ، اما ممکن است برای برخی از افراد مفید باشد

این ویژگی هنوز در مرحله بتا است ، بنابراین انتظار دارید هنگام جستجوی وب ، خطاهای تصادفی را ببینید. با این حال ، این یک ویژگی کاملا اساسی است ، بنابراین امیدوارم که هیچ مشکل عمده ای وجود نداشته باشد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر