[ad_1]

به اختصار: کارت RTX 3000 انویدیا ، RTX 3060 ، بیش از یک هفته تا راه اندازی فاصله دارد ، اگرچه معنی دقیقاً این در این زمان های عجیب تا حد زیادی قابل بحث است. با توجه به اینکه پوسته پوستان ، ماینرها و گیمرهای قانونی برای سخت افزار انویدیا رقابت می کنند ، تقریباً ادامه دار بودن کمبود سهام قطعی به نظر می رسد.

کارت های سری Nvidia 3000 در نیمه دوم سال 2020 راه اندازی شد ، اما نسخه های بی شماری که در فروشگاه ارائه می شد تقریباً ناپدید شده اند. امروزه نیز این مورد وجود دارد ، زیرا تنها راه دریافت کارت جدید پرداخت هزینه گزاف در بازار شخص ثالث است.

آیا این مورد برای RTX 3060 صدق می کند؟

رنجر متوسط ​​انویدیا MSRP فقط 329 دلار است و قرار است در تاریخ 25 فوریه راه اندازی شود. با این حال ، طبق گزارش ها ، برخی از بازرگانان در حال حاضر قیمت کارت را تا 75 درصد در دوره قبل از سفارش افزایش می دهند.

واقعیت این است که این کارت ها احتمالاً توسط همان اسکالپرهایی خریداری می شوند که در ماه های اخیر صنعت سخت افزار و کنسول الکترونیکی را ویران کرده اند. این ، همراه با سطح پایین تولید / تراشه تراشه های ناشی از همه گیری و تقاضای اخیر برای کارت های رمز ارز ، شرایط دشوار را حتی غیرقابل تحمل می کند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر