GameStop نسخه هایی از Cyberpunk 2077 را بازپرداخت می کند ، حتی اگر باز شده باشد

[ad_1]

سیب زمینی داغ: سقوط حماسی که سایبرپانک 2077 را راه اندازی کرد همچنان ادامه دارد. GameStop به آخرین شرکتی تبدیل شده است که حتی در صورت باز بودن تعداد کاربرانی که نسخه های فیزیکی بازی را خریداری کرده اند ، به طور کامل بازیابی می کند. ضمن اضافه كردن توهين به آسيب ، به كاركنان دستور داده مي شود كه قبل از ارسال مجدد آنها به انبار شركت ، اين بازي ها را “ناقص” برچسب بزنند.

با وجود اشکالات و برخی مشکلات عملکردی ، Cyberpunk 2077 در هنگام راه اندازی موفق شد بیش از یک میلیون بازیکن Steam را به خود جلب کند و رکورد Fallout 4 را برای تجربه یک بازیکن شکست دهد ، اما مشکلات PS4 و Xbox One از همان ابتدا مشهود بود.

شرایط منجر به CD Projekt Red شد ، که به شما اجازه بازپرداخت نسخه های دیجیتالی و دیسک بازی را می دهد ، مایکروسافت سیاست بازیابی خود را سست کرد و سونی عنوان را از فروشگاه PlayStation خود حذف کرد.

طبق یک یادداشت داخلی که توسط Kotaku مشاهده شده است ، به کارمندان GameStop دستور داده شده است که نسخه های PS4 و Xbox One را در Cyberpunk 2077 قبول کنند. خرده فروش معمولاً در هنگام مجاز بودن بازگشت بازی های باز نشده بسیار سختگیرانه عمل می کند ، اما یک استثنا را ایجاد می کند از سیاست در مورد سایبرپانک.

بنابراین ، حتی اگر جعبه و بسته را باز کنید ، بازپرداخت نیز امکان پذیر است. تنها شرط این است که بازی باید ظرف 30 روز پس از خرید برگردانده شود ، پس از آن آنها از عدم شایستگی برچسب زدن به عنوان نقص و بازگشت به انبار رنج می برند.

Cyberpunk 2077 برای CD Projekt خرابی است. این شرکت حتی با ادعای گمراه کردن سرمایه گذاران به دلیل کیفیت بازی با پرونده های قضایی روبرو است.

با این حال ، در رایانه Cyberpunk 2077 عملکرد خوبی داشته است – اگرچه اشکالی وجود دارد که باعث نجات بازی ها می شود. این دارای امتیاز Steam است که اکثراً مثبت و دارای نمره Metacritic 86 است (7.1 توسط کاربران). این را با نسخه PS4 (Metascore 55 / User 3.3) و Xbox One (56 / 4.5) مقایسه کنید و اختلاف کاملاً واضح است.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme